Подаръци за едногодишно - идеи!

  • 2 447
  • 26
Чакам свежи идеи!!
Моето хлапе скоро чуква годинката! момиченце е и се чудя значи какво точно е подходящо...
давайте идеи и за момченца....

въобще каквото ви хрумне - може да изскочи нещо гениално  newsm78 Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 1
Ти най-добре си познаваш детето и знаеш на какво се радва. На дъщеря ми за първата годинка й купихме колело-накъка се от кеф! Hug
Виж целия пост
# 2
Чакам свежи идеи!![/
Моето хлапе скоро чуква годинката! момиченце е и се чудя значи какво точно е подходящо...
давайте идеи и за момченца....

въобще каквото ви хрумне - може да изскочи нещо гениално     
Зависи какво точно искаш...нещо, което да е за спомен от първия рожден ден или да е като всеки друг...

Мен лично ми хареса подаръка на Калоянчо на Лили...
ето това:


Специални целувки на малката newsm51
Виж целия пост
# 3
Освен за дрешки и играчки за друго не се сещам. Дрешките няма да ги оцени, по-скоро те са да им се радваме ние, но една ярка и по-обемна играчка мисля, че няма да откаже.
Весел празник и да ти е жива и здрава !!!
Виж целия пост
# 4
Вини, това наистина е страхотно. Много ли е голямо? Не мога да преценя така...
А по темата-ние на нашия ще му вземем лаптоп- от тези, дето се учи английски с тях. Пепи много налита на истинския лаптоп и май ще ни излезе по-евтино едно учебно помагало Laughing
Виж целия пост
# 5
Aми, люлка/за двора/, количка за кукла/много са сладки малките бебки, когато возят кукли Laughing/, колело, тоалет и  newsm78 newsm78 newsm78
На моята Деси и посадихме и кипарис до алпинеума в градинката ни, но то е по-символичен подарък.
Виж целия пост
# 6
люлеещо се слонче( или конче) дето като се махне дъската става с колелца от Щъркела за 40 лв
Виж целия пост
# 7
Вини, това наистина е страхотно. Много ли е голямо? Не мога да преценя така...
А по темата-ние на нашия ще му вземем лаптоп- от тези, дето се учи английски с тях. Пепи много налита на истинския лаптоп и май ще ни излезе по-евтино едно учебно помагало Laughing

размер: 224/114/107
И вътре имало 100 топ4ици..като на снимката
Аз няма къде да го сложа, но за вилата е супер  bouquet
Виж целия пост
# 8
Ние подарихме на Нели колелчето на чико за бутане-ужасно много си го обича и за около седмица-две по-късно вече я бутам без тя да се клатушка.  За сметка на това, постоянно повтаря " бръм-бръм" и го търси да не би да е изчезнало.

Друг хубав подарък-има една кукленска къща Tolo,

допълнително към нея има овца и коте. Мисля да й купя и останалите животни  постепенно.
 
Невероятна забава е-гарантирана. Wink


Виж целия пост
# 9
На нас вече ни подариха един голям камион, в който мога да возя и малкия. Но той за сега проявява интерес само към гумите на камиона.
Виж целия пост
# 10
Ние подарихме на Гери от тези колела за 40 лв., дето се бутат отзад и с чадърче отгоре, с три мелодии... пълно е с тях по улиците, сещаш се, нали? Много му се радва и 2 месеца, не слезе от него. Още ставахме и аз на компютъра, а тя на колелото - кеф голям. Сега вече й омръзна, но пак го разпява от време на време. Думата ми беше, че това й беше подърък, на който наистина се зарадва Mr. Green.
Виж целия пост
# 11
Скоро купувах на кръщелницата си подарък.Стана на една годинка.Взехме й от тези бебешките колела с дръжката отзад.Голяма радост падна, голямо нещо.Сега гледам, че са зарязали количката и само с коелото излизат на разходка.Някой модели стават и на люлка.
Виж целия пост
# 12


Това е много занимателна музикална играчка.
Лора много танцува като чуе различните мелодии  newsm44
Виж целия пост
# 13
Браво за сладурската тема , Колибри!
Момичета, страхотни идейки давате, ама ша моа ли да ва замола, да пишете и от къде сте ги купили и на каква цена! Тенк ю вери мач! Mr. Green
Виж целия пост
# 14
да кажа и аз, понеже ние имахме ден ден в събота Wink
ние с баща й купихме надуваема къща за скачане, която е огроооооомна, не е особено удивена, майка ми и баща ми й купиха един голям мечок (60 см),голям рев удари за него и те бяха принудени просто Mr. Green, а пък свекито й взе колело от тези, които се бутат и имат разни мелодии и него много го харесва
къщата я взехме от един склад тук в софето и беше към 44 лв, което на мен не ми се струва много скъпо, мечока също от там, а колелата ги има навсякъде
на тази снимка се вижда къщата и мечока http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=68596
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия