бебе във влак

  • 3 377
  • 14
Безплатно ли пътуват бебетата във влак ?
А в спално купе?
Има ли някакви допълнителни изисквания при пътуване с бебе с БДЖ?
Виж целия пост
# 1
Да безплатно пътуват,но за спално купе не мога да ти кажа.
Виж целия пост
# 2
Не искам отделно легло,естествено,но знам ли ги, да не кажат нещо  newsm78
Виж целия пост
# 3
Зависи колко е голямо детето. Просто питай, като купуваш билета! Peace През лятото имаше тема точно по този въпрос.Потърси я.
Виж целия пост
# 4
Да, безплатно пътуват бебетата, дори и в спално купе.
Така сме пътували с детето, когато беше на 1 година.

Деца до 7 години пътуват безплатно с БДЖ. Ако искам да имаш запазено място за детето, плащаш 0,50 лв. за него.
Това е.
Виж целия пост
# 5
Мерси много ,Пипинс !   bouquet
Предполагам,че не е нужно да уведомявам БДЖ ,че ще пътувам с детето. Ще пътуваме с майка ми и баща ми заедно в спално и беба ще е с нас.
Виж целия пост
# 6
Само си приготви достатъчно количество мокри кърпички,преди няколко дена изпращах моя приятелка и ме изуми мръсотията.Не съм пътувала с влак сигурно от десет години,така че не знам тали това винаги е така ,но в конкретния спален вагон беше гадно.
Виж целия пост
# 7
Само си приготви достатъчно количество мокри кърпички,преди няколко дена изпращах моя приятелка и ме изуми мръсотията.Не съм пътувала с влак сигурно от десет години,така че не знам тали това винаги е така ,но в конкретния спален вагон беше гадно.
Оф, да , мизерията е голяма, аз последно пътувах в началото на бременоста
Виж целия пост
# 8
Пьтувах от София за Бургас това лято, с дьщеря ми на 7 месеца.В спално купе.Не се плаща за бебе.Какво да споделя, освен,че не бих повторила(надявам се да не те разочаровам много).
Леглото беше ужасно тясно за мен и малката вьтре заедно.Когато се настанихме, в купето беше мн.топло, много...и в последствие, когато влака трьгна настана ужасен студ, може би изолацията на прозореца не беше добре упльтнена.Има одеала, но са едни тежки, бодливи и според мен не много чисти.Можеш да си вземеш за бебето свое одеало.Освен това малката се будеше, защото сьседите по купе бяха шумни, но това е др.тема.Сега помня,че ни дадоха някакви пакетчета с тоалетна хартия, салфетки..за всеки пьтник.
Отделно от това малката за пьрви пьт се напишка на чаршафа, явно от мьрдането и неудобствата се е разместил памперса..така,че сменях и чаршаф в 2 през нощта.
Явно при мен негативното е било в повече.
Кьсмет Ви желая!
Ако имаш някакви вьпроси, пиши.

пс:За хигиената в купето, момичетата са писали.Може би ако бях сама да не ми беше направило такова силно впечатление, но заради бебето ми се стори ужасно....А на вьпроса за доп.изисквания за бебе, не няма
Виж целия пост
# 9
Много късно намерих евтин начин да летим до София, така че това надявам се да е първото и последното ни пътуване с влака Simple Smile
  bouquet
Опредлено ще взема одеала ,пелени и всичко възможно да и е комфортно!
Виж целия пост
# 10
НИе пътувахме с 11 месечния ни син в спален вагон - Варна - София, но си платихме цялото купе т,е, всичките три легла, за да няма никой при нас, със сина ми спахме на едно легло /естествено/, верно че не широко или супер комфортно, но все пак това е път, не е леглото в къщи  Naughty така че просто си платете цялото купе  Hug
Виж целия пост
# 11
НИе пътувахме с 11 месечния ни син в спален вагон - Варна - София, но си платихме цялото купе т,е, всичките три легла, за да няма никой при нас, със сина ми спахме на едно легло /естествено/, верно че не широко или супер комфортно, но все пак това е път, не е леглото в къщи  Naughty така че просто си платете цялото купе  Hug
[/b]

Да,така направихме, така или иначе ще пътувам с моите родители  Peace
Виж целия пост
# 12
Приготви се да изкараш една нощ в мизерията на БДЖ. Правилно са те посъветвали да вземеш одеалце за детето,защото хигиената е под всякаква критика. за детето не се заплаща нищо.
Виж целия пост
# 13
Само да ви кажа,че с пътуването всичко беше наред. Толкова се стараят вече от БДЖ,че бяха набримчили яко парното и в двете посоки,не заклщчват вагона,но пък ни предупредиха да слагаме веригата на вратата отвътре,че да не ни окрадат в движение . Много съм доволна! Все пак предпочитам самолета,но....
Виж целия пост
# 14
А така.Тея-Фея.къде те намирам теб Hug.къде си пътувала ти и не си казала.или аз пак нещо съм изпуснала Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия