играчки на Lazy Town

  • 10 529
  • 21
Здрвавейте,

дъщеря ми много харесва това детско филмче и искам да й купим играчки на някой от героите му- Стефани, Спортакус и т.н.

Дали някой знае магазин, където се продават или сайт за online поръчка?

Благодаря ви!

  Hug
Виж целия пост
# 1
 Записвам се да следя
Виж целия пост
# 2
Това гледах наскоро. Но са повече дрешки.

http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … amp;key=LAZY+TOWN

Има отделна тема за сайта. Поръчките дойдоха  за 1 седмица. Доставката е 16 евро, но с код се намаля до 6 евро.
Виж целия пост
# 3
Мерси Simple Smile

 Hug
Виж целия пост
# 4
Здрвавейте,

дъщеря ми много харесва това детско филмче и искам да й купим играчки на някой от героите му- Стефани, Спортакус и т.н.

Дали някой знае магазин, където се продават или сайт за online поръчка?

Благодаря ви!

  Hug

и моето  Вики е фенка на Стефани ,как не си избра друг герой-колко много Мечо Пух има... За съжаление няма много голям избор -сайта ,който ти е посочила Stryper ,го открих именно по повод филмчето...Исках да и поръчам от там балетното трико,но като я попитах -коя е тази на картинката,иска ли Стефани-тя каза,че това изобщо не е Стефани ...и се отказах да поръчвам дрешки .Там има една игра-но тя е за по-големи деца ...Ще търся и аз и ще пиша  Peace
Виж целия пост
# 5
И моят юнак гледа филмчето. Мисля, че дрешките за Спартакус са интересни. Само, че покрай Коледа и рождения му ден ще се въздържа от нови подаръци.
Виж целия пост
# 6
И моята сестра е полудяла по филмчето, затова цял ден търсих български сайтове с играчки на Мързел град и намерих само един  http://www.kasidabg.com/advanced_search_result.html?search_in_de … &x=25&y=6
Вярно няма голямо разнообразие,но ако си ги поръчате от чужбина доставката ви излиза по-скъпа от самата играчка!Надявам се да съм ви помогнала!  thumbsup newsm53 newsm53 newsm53
Виж целия пост
# 7
Тема: Има ли и други фенове на "Мързел град"? 
Виж целия пост
# 8
хм не съм знаел че Фишер Прайс имат играчка лейзи таун
Виж целия пост
# 9
Горният линк иска регистрация  newsm78
Предполагам че за това става дума  Wink
Виж целия пост
# 10
Moмичета кажете каква е цената на тази играчка, че в сайта наистина иска регистрация
Виж целия пост
# 11
Цък  Wink
Виж целия пост
# 12
В Ямбол сигурно ще доставят! Ще ви пиша ако знам повече! Simple Smile Grinning Mr. Green Hug bowuu  bouquet
Виж целия пост
# 13
Здравейте, в Ямбол вече има-в Търговски комплекс КАРА-тел. 0878 66 91 25, за съжаление ограничени количества на Стефани и Подлия Роби. През месец май ще има Спортакус и всички останали. Ако някой проявява желание, може да се изпратят и по спедитор.
Виж целия пост
# 14
Записвам се в темата, като "майката на Спортакус"  Joy
Малкият е луднал по детското, така че, ако в София има разни аксесоари, играчки, дрехи и др., казвайте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия