Тукан

  • 2 382
  • 31
Здравейте,  newsm78 чудя се аз ли съм съм карък или те са си такива. Харесвам пиците на Тукан, но не и 3 часа след поръчката вкочанени от студ. Когато стана това реших, че е инцидент, но днес отново реших да поръчам. Днес обаче реших и детето да хапне, а и имат детско меню с играчка и исках да го зарадвам. Поръчахме, пишеше че ще дойде най- късно до час, но след час и половина вечеря нямаше, обадихме се, извиниха се и казаха че до половин час ще е при нас. Даааа, след половин час дойде ( станаха 2 часа общо), само че без играчка и безалкохолно newsm78. Обадихме се да кажем че няма играчка на момичето а тя ни отговори " Ми аз какво да направя.". После каза, че щяли да изпратят. След още половин час дойде сокче и ароматизатор за кола, вместо играчка.
Честно да ви кажа май вече не ми се хапват пици от там.
Виж целия пост
# 1
Еми не поръчвай или отиди на място и ги направи на пух и прах.
Виж целия пост
# 2
Хахаха, и аз не поръчвам от тях, ама след първия път, когато го направих. Ледено студена пица и обяснение, че не зависело от тях.  Whistling
Виж целия пост
# 3
Първо прочетох пТиците тукан   Shocked Вкочанени !  Shocked
Виж целия пост
# 4
И аз не поръчвам от тази пицария, както и не я посещавам. Не искам да си образувам нерви. Едни път проба ми е достатъчна.
Виж целия пост
# 5
Първо прочетох пТиците тукан   Shocked Вкочанени !  Shocked
   hahahaИ аз,и аз така... Joy
Виж целия пост
# 6
Явно не сме в час Embarassed
Аз също чета и викам "абе какви са тези птици,дето си ги поръчват ,че и вкочанени" #Crazy
Виж целия пост
# 7
За два часа знаеш ли колко пици можеше да направиш сама?
Пробвай другия път, да разбере детето, че има майка.  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Пицарията Тукан на бул. "Емил Марков" (или както го прекръстиха там) е много добра, обслужването е безупречно и менюто - също.
Не знам как е с доставките по домовете. Поръчвали сме от съвсем други пицарии и картинката е като описаната по-горе.
Явно не зависи от самата конкретна пицария, а от фирмата за доставяне.

От играчките към детското меню обаче наистина не сме доволни - и когато сме поръчвали на място.
Последния път беше някаква плоска свирка, която не можеше да свири и изобщо не приличаше на играчка. От мига, в който му я донесоха, до когато си тръгнахме, хлапето все питаше "А кога ще донесат играчката".
Да не говорим, че при всеки опит да си поеме въздух и да я надуе в кръчмата, цялата компания му викаше Шшшшит. А като излязохме навън се оказа, че не може да възпроизведе и звук.
Виж целия пост
# 9
Не знам пиците какви са им, но понякога канят готини групи да свирят. Поръчвай от друго място, щом тия са некоректни, много ясно, че няма да ги ползваш повече. По принцип е по-бързо да си направиш сам, отколкото да чакаш поръчка, сметнала съм си го.
Виж целия пост
# 10
Първо прочетох пТиците тукан   Shocked Вкочанени !  Shocked
Бутински, ти ме накара да цвиля от смях!!!!!!!!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Първо прочетох пТиците тукан   Shocked Вкочанени !  Shocked
Бутински, ти ме накара да цвиля от смях!!!!!!!!!! Mr. Green
Ами да, де, досущ като истукани.
Виж целия пост
# 12
Това ще си го лепна за подпис!!! Joy
Досега не ми се е случвало, ей Богу, да ми текнат сълзи от смях във форум. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Първо прочетох пТиците тукан   Shocked Вкочанени !  Shocked
Бутински, ти ме накара да цвиля от смях!!!!!!!!!! Mr. Green

Хахахха...и аз за това си помислих най-напред  ooooh!
Виж целия пост
# 14
За два часа знаеш ли колко пици можеше да направиш сама?
Пробвай другия път, да разбере детето, че има майка.  Mr. Green

То че е по-бързо, по-бързо е ама синчето реши че не му се яде нито супата, нито манджата. А аз като една истинска бременна, така ми се прияде пица като чух Embarassed и та затова. А за да си я приготвя сама, трябваше на пазар да ходя а днес още от както бях на работа вече порасналото шкембенце бая ме наболява Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия