За СтиймМоп имате ли впечатление?

  • 1 080
  • 10
Ако някой е ползвал СтиймМоп , моля да ми кажете мнението си. Чисти ли ефективно?
Виж целия пост
# 1
Лични впечатления нямам,но моя близка си беше поръчала и остана супер разочарована.След пускане на Стийм Моп-а оставял доста мокра следа след себе си и го върна веднага.Естествено върнали и парите,но с 10лв по-малко заради пътните разходи,което въобще не е споменато в рекламата.
Виж целия пост
# 2
Аз съм от 2-3 месеца с него и определено мога да кажа , че съм доволна   Peace Е не върши чудеса като на рекламата, но определено върши работа.
Оставя следа като от мокър парцал, няма как да минете без мокро. Аз реших да го взема, защото когато децата започнаха да лазят ме беше страх да мия с препарати. Сега минавам с прахосмукачка и след това с мопа. Много бързо става с него- поне аз за 10-15 мин. минавам 3 стаи.
Виж целия пост
# 3
Лично аз нямам СтиймМоп,но моя приятелка има,на въпроса ми чисти ли наистина тя ми каза,че за плочки и паркет е чудесен,но за чистене на килим не ставал съвсем,защото завалвал дребните мъхчета по него и не можел да ги обере изцяло.Но като гледам рекламата си мисля,че чистене само с него няма да е достатъчно,поне прахосмукачка преди това за обиране на едрите частици.
Виж целия пост
# 4
Да, преди това е задължително минаването с прахосмукачка  Peace Килимите ги минавам с мопа уж за дезинфекция.
Виж целия пост
# 5
Имам.
Какво да кажа, средна хубост  Thinking Преди да почистваш с него, трябва да пуснеш прахосмукачка. Ако плочките ти са полирани, остават следи (в смисъл - на светлината се вижда, не че е мръсно) , килими не пере.
Бе общо взето единственият му плюс е , че не ходиш да переш моп по 100 пъти и не пълниш и изливаш кофи с води и препарати  Peace
Виж целия пост
# 6
Имам.
Какво да кажа, средна хубост  Thinking Преди да почистваш с него, трябва да пуснеш прахосмукачка. Ако плочките ти са полирани, остават следи (в смисъл - на светлината се вижда, не че е мръсно) , килими не пере.
Бе общо взето единственият му плюс е , че не ходиш да переш моп по 100 пъти и не пълниш и изливаш кофи с води и препарати  Peace

Подкрепям  Peace

Ние сме в къща и общо взето ми спестява мъкненето на кофи с вода, препарати и други моп-и по стълбите. Иначе след измиване, поне 1 час съхне теракота. Също така допълнително трябва да си купиш от  newsm78 как се казваха бе, че ми излезе думата от главата - ааа   Crazy подложките, които съвсем не са евтини.
Но е за предпочитане пред стирката.
Виж целия пост
# 7
Ще се присъединя с един въпрос , към темата /надявам се авторката  да няма против/ Peace
Става ли за ламинат или  прекалено  много мокри когато чисти. Hug
Виж целия пост
# 8
Ние сме с ламинат и него най- добре го чисти.
Като цяло става, само е малко скъпичък.
Виж целия пост
# 9
Аз си го поръчах и на следващия ден веднага го върнах.Въобще не бях доволна,толкова мокро оставаше след него,че по ламината особено трябва да се минава и със сух парцал.Въобще за пореден път се убедих,че не трябва да вярвам и да поръчвам подобни екстри от реклами.Единствено бях доволна,че още на следващия ден дойде куриера да го вземе и веднага ми върна парите,загубих само парите за доставката.
Виж целия пост
# 10
Моя позната се върна скоро от Италия. Там работеше като домашна помощница. Та тя все още не гледала рекламите по телевизията ми разказа за Стийм моп. Нейните хорица т.е тя е чистила къщата само с такъв моп. Инай интересното е че не оставало мокро след него и килимите се почиствали добре #Crazy Не вярвам да ме лъже защото иска да си купува такъв уред за нея в България. Когато и споделих какви са мненията тука за него тея се изненада доста. Моята кръстница хич не е доволна от въпросният уред но не го е връщала и го ползва. В този ред на мисли ми е чудно има ли разлика между мопа в Италия и мопа в България освен доста по ниската му цена там!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия