Коя марка шишета използвате?

  • 11 437
  • 184
Трябва да си купя още 2 шишета, но не искам пак Бфрее, защото са много трудни за миене и след като спра да стерилизирам ще ми е трудно миенето. Искам обаче пак да има такава система за въздуха, да не е като Авент и не знам какво да взема. Съвети?
Виж целия пост
# 1
От самото раждане дъщеря ми използва Nuk и съм много доволна.
Виж целия пост
# 2
Авент.
Виж целия пост
# 3
За млякото имам две шишета-едното на Авент,другото на Нук.И от двете съм страшно доволна Peace
Виж целия пост
# 4
Вземи си на Чико,аз съм много доволна от тях  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз ползвам на Tommee Tippee. Има клапа за въздух на биберона. Лесно се мият.


http://video.google.com/videoplay?docid=-902377581700065132
Виж целия пост
# 6
Tigex, има ги в Комсед, явно те са офиц.представител.
Виж целия пост
# 7

на Чико
Виж целия пост
# 8
чико тече. Само NUK ползваме.
Виж целия пост
# 9
Не се лъжи и не сменяй шишетата си. Аз пробвах какви ли не, но съм си най доволна от тези на БИфрии. Сега и купих и чашка с мек накрайник, и в началото я ползвах с биберон, но вече сме големи и си пием от накрайника, много е удобна, а и тя не иска да пие от нищо друго. Пробвала съм я, но не признава други шишета, много е странно, но е така. На моята приятелка детето не прави разлика нито от шишетата, нито от формата на бибата, но моята прави, даже и съдържанието вътре го разпознава и ако е мляко или сок изобщо не иска да пие Naughty
Виж целия пост
# 10
Не се лъжи и не сменяй шишетата си. Аз пробвах какви ли не, но съм си най доволна от тези на БИфрии. Сега и купих и чашка с мек накрайник, и в началото я ползвах с биберон, но вече сме големи и си пием от накрайника, много е удобна, а и тя не иска да пие от нищо друго. Пробвала съм я, но не признава други шишета, много е странно, но е така. На моята приятелка детето не прави разлика нито от шишетата, нито от формата на бибата, но моята прави, даже и съдържанието вътре го разпознава и ако е мляко или сок изобщо не иска да пие Naughty
Подкрепям това мнение напълно, не ще и да чуе за други шишета. Аз вече стерилизирам веднъж седнмично и не ми пречи това че шишетата имат повечко части а виж сламката дето е вътре вече не я ползвам, може и без нея ако детето няма вече колики Peace
Признавам само B-Free, въпреки че накупих Чико, Нук и сумати на Авент Peace Отделно на това само те нямат бисфенол в състава си Peace
Виж целия пост
# 11
Имаме на Нук и Авент и от вторите съм по-доволна.
Виж целия пост
# 12
Ползвам шишета на Нук ( с широкото гърло) и Авент.
Виж целия пост
# 13
Чико - доволна съм.
Виж целия пост
# 14
Авент  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия