Ето и моята щастлива новина!

  • 2 079
  • 41
Майчета искам да споделя с вас и моята радост,а тя е че от 25дена вече моята принцеска НЕ СМУЧЕ палчето си. newsm44 newsm44
Всичко започна когато беше на 6мес.и аз съвсем неволно бях сложила едно розово прасенце с панделка в леглото и.Докато се усетя това стана нейния "Нанчи",с който заспиваше и смъчеше палчето си.Това продължи доста дълго,като всеки ми казваше,че няма да мога да я отуча от този навик дълго време.Но ето че този ден дойде,съвсем неволно без да го обмислям го скрих.На 1вото заспиване помрънкя малко и после вече не го и споменаваше.
Сега с татко и сме много щастливи.
Виж целия пост
# 1
Браво! Поздравления! Дано не се върне към стария си навик.
Виж целия пост
# 2
Поздравления Hug
Виж целия пост
# 3
Браво . Напълно разбирам радостта ти, защото и ние до скоро имахме този навик, но успях да я отуча с лепенки
Виж целия пост
# 4
Как казваш я отказа?  newsm78
Виж целия пост
# 5
Браво!  Hug Grinning
Разкажи как постигнахте този успех, ще е полезно за доста майки.
Виж целия пост
# 6
Как казваш я отказа?  newsm78
Отказах я като и скрих играчката,която предизвикваше смукането на палеца.
Виж целия пост
# 7
Как казваш я отказа?  newsm78
Rolling Eyes
[/quote]
Казано честно не разбрах много добре, за това и попитах. След отстраняване на прасенцето от ритуала на заспиване е забравено пръстчето?

Ясно. Писали сме по едно и също време. Благодаря за разяснението. Поздравления за успеха!
Виж целия пост
# 8
Браво!  bouquet
Виж целия пост
# 9
Браво!  Hug Grinning
Разкажи как постигнахте този успех, ще е полезно за доста майки.

Ами  мисля,че без да искам съм уцелила подходящия момент.
Неволно бях затрупала играчката под чаршафите.И когато тя я потърси казах,че я няма.Тя започна да мрънкя,но и се спинкаше доста и с мрънкяне заспа без да лапа палчето си.Така изчаках вечерта да видя и тогава как ще е,но и тогава и казах че я няма.Отново с малко помрънкване,но заспа.Дори аз през ноща я поглеждах данеби да лапне палеца по навик,но уви.И така до сега.Докато мрънкаше през началните дни няма да ви казвам какви мисли ме налягаха,че съм лоша майка,че съм и отнела играчката в която е намирала утеха.Но сега се чувствам горда с това че и 2те успяхме да се оттървем от този вреден навик,който пречи на зъбките!
Виж целия пост
# 10
Браво!!!   bouquet
Наистина е голямо постижение, защото трудно се отучват децата от този навик. Дано е завинаги.  Peace
Виж целия пост
# 11
Браво и от мене.Това наистина си е постижение и повод за радост.
Виж целия пост
# 12
Браво на вас! Заради това смучене на палчето се наложи да дам залъгалка, когато малкия беше на 3 месеца и после все си мислех, че ще е много трудно да го откажа и от нея, но всичко стана бързо и лесно. Важно е да се уцели момента! Peace
Виж целия пост
# 13
Браво!
Виж целия пост
# 14
Браво на твоята принцеса   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия