Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 9

  • 25 085
  • 342
Предпразнично - нова тема!
Вместо от щъркела някои ще получат бебоците си от Дядо Коледа!
Добре дошли на всички двойни и тройни майки очакващи рожбите си
Hug


Ето и какво показва нашата анкета досега. До момента очакваме:

- 3 двойки момченца                                       

- 3 двойки момиченца                                     

- 1 двойки момиченце и момченце         

-6 двойки, които още крият пола си               


     А сега ето и нашите термини и дати на раждане по ред на очакваните бебета  Wink


05.04.2009г.     - wazse                    -     
15.04.2009г.    - Жабче                    -    
16.04.2009г.    - ronilaz                     -    
16.04.2009г.    - Bambinan                -     
21.04.2009г.    - betybo                     -   
01.05.2009г.    - venche                    - 
11.06.2009г.    - KaterinkaM               - 
25.06.2009г.    - edno_momiche        - 
27.06.2009г.    - *Феникс*                -    
30.06.2009г.    - Bebba                      -
01.07.2008г.    - paola                       -   
02.07.2009г.    - Kasidy                      -
03.07.2009г.    - sanitamm                 -


Линк към предишните темички:

Ще имам близнаци! Тема с продължение....
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 2
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 3
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 4
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 5
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 6
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 7
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 8

Ето и линк към бебешката тема:

Бебешка близнашка тема ІХ
Виж целия пост
# 1
Пу,първа Hug
Лека бременност на всички мамета и нека темичката ни е пълна само с положителни емоции  bouquet
Виж целия пост
# 2
здравейте
и аз да се включа Hug
пожелавам успех на всички в новата тема   bouquet


ако може ме включете в първа страница с термин 1,07,2008
Виж целия пост
# 3
paola   Hug Леко и безпроблено бременеене ти пожелавам Mr. Green Термина ти съвпада с рождения ден на моя татко Mr. Green и бебенцата ти ще са моята зодия..което означава,че ще са мноооого добрички  Blush Flutter
Виж целия пост
# 4
Здравейте и в новата тема.

sanitamm хубаво е да носиш всички изследвания които имаш за прегледа - имам предвид антитела и НК клетки ако имаш, специфични за теб хормони, ултразвуци, епикризи ако прецениш. Нека д-р Сигридов да прегледа всичко за да се запознае с теб  Grinning

за д-р Марков: не искам да ви настройвам негативно, просто да сте подготвени, че може и да чуете неприятни неща, което можеби е емоционална реакция. Важното е че гледа много подробно, търпеливо, от всички посоки, дава съвети.  Има много момичета които са очаровани от грижите му. Можеби от хормоните съм малко докачлива, можеби жените с инвитро процедури сме млако измъчени и истерични, съжалявам ако съм несправедлива, в края на краищата за децата каза само хубави неща, да чукна на дърво  Grinning,  дано както той каза наистина да имаме късмет с тях  Grinning.

Аз пък искам да попитам по-напредналите къде сте решили да раждате. Защо за Токуда не съм чула от нито един лекар нито една добра дума, а от пациентите чета че неонатолозите са прекрасни. Аз и за д-р Стаменов май не съм чула нито една добра дума, а пък пациентите му като гледам отстрани сме дразнещо единодушно възторжени Laughing Ако има тема за раждане се извинявам че разводнявам тука, но при нас е специфично, нали, винаги стават по-рано нещата и децата се водят недоносени. Тоест неонатолозите са много важни.
Виж целия пост
# 5
Аз ще раждам в Щерев-на тях дължа бебчетата си.Познавам цялата болница и екипа покрай дългото ми ходене там заради проблемите а след това и инвитрото.
Едва ли ще ги оставят на произвола и едва ли не биха направили всичко каквото е необходимо.(Има ли някой друг който ще ражда там)
Виж целия пост
# 6
и аз мисля да раждам при Щереви:)
целия персонал ме познава покрай едно 10 дневно прекарване там Simple Smile
Вярвам на екипа им, а имам и любима акушерка Simple Smile
Виж целия пост
# 7
благодаря, foxy81
ох,това за раждането е доста сериозна тема.Всички искаме най-доброто за нашите бебета.Мисля,че в София има доста добри специалисти.Аз все още се чудя какво да правя и кой да ме гледа в Стара Загора.Записах се на ЖК при един лекар,но не съм сигурна в способностите му.Дано всичко се развие добре с нашите бебета и имаме късмет Praynig
Виж целия пост
# 8
Бисана аз съм от Плевен заТокуда мога да кажа само едно пък ти си прави изводите Ники роди
близнаците си в 25 г.с. за съжаление едното почина. Аз искам да и пожелая скоро да си вземе Алекс в къщи  Hug
Едно момиче много правилен избор за раждането ,и аз така доки който ми следи бременноста при него и ще си раждам пък. И след толкова лежане в този болница целия екип ме познава Laughing
Виж целия пост
# 9
bisana, аз ще раждам в Токуда на 01.12 - в понеделник. После ще споделя пресни впечатления. По принцип там ме следи д-р Лазарова, но главно цялата ми бременност е проследена от д-р Сигридов.
Сега прочетох, че си ходила и при Марков - аз този момент го пропуснах, доверявах се единствено на д-р Сигридов и се чувствах много спокойна след всеки един преглед при него.
Виж целия пост
# 10
Здравейте и от мен аз също ще ставам мама на близнаци още сме в началото 2месец
благодарение на др.Ганева от Щерев след дълги години борба.
Виж целия пост
# 11
Здравейте и от мен.Включвам се и аз ще раждам в 1 аг Света София.Термина ми е за 24.01. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Здравейте и от мен аз също ще ставам мама на близнаци още сме в началото 2месец
благодарение на др.Ганева от Щерев след дълги години борба.


Много се радвам,че спечелили борбата Hug Лека бременност ти желая и най-хубавите бебенца на финала  bouquet
Виж целия пост
# 13
Честито и от мен лора110. Д-р Ганева е много искрен човек. Радвам се за сбъдната ти мечта,пази се много!

Момичета, сигурно не съм първата луда във форума, но....абе до преди 1 седмица корема ми се разпъваше, напрягаше, нощем ме будеше....тази седмица имам чувството, че е спаднал Sad Нормално ли е това? Чак петък 5 дек съм на преглед Sad
Виж целия пост
# 14
Венче ако имаш някакви притеснения защо не се обадиш на доки  Thinking и споко не си единствена аз до преди 3-4 дни усещах бебчетата много пък сега почти не ме ритат  Embarassed Rolling Eyes може би защото не си почивах много тези дни ,пък аз ги усещам само в легнало положение  Crazy
Добре дошли на новите двойни мами  Hug хей и много се пазете  Heart Eyes
Плиятен ден на всички  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия