евтин син или бял ламинат? спешно

  • 3 844
  • 14
търся спешно евтин син или бял ламинат (около 10 лв м2). трябват ми около 30 м2. в софия съм.
моля ви, ако имате идея къде мога да намеря да ми кажете Praynig ще ви бъда МНОГО благодарна!
Виж целия пост
# 1
Преди няколко години купих светъл /не съвсем бял/ от Практис. Там има много евтини варианти, но и качеството не е най-високо /имам предвид класа износоустойчивост на ламината/. Ще те посъветвам да си вземеш възможно най-светъл, защото най-малко му личат драскотините, а такива със сигурност бързо се появяват на евтините паркети.
Виж целия пост
# 2
благодаря!
искам да е бял, не светъл, това е половината от проблема
или син
а не ми се дават много пари, не ме вълнува и много износоустойчивоста, защото става въпрос за вила
Виж целия пост
# 3
На "Стамболийски" близо до Мола има специализиран магазин,виж там,разнообразието и голямо.
Виж целия пост
# 4
вероятно говориш за спейс. там  са около 18 лв м2
Виж целия пост
# 5
Виж тук - Левски ул.Бесарабия 57 до ъгъла с ул.Лепенец. Това е от последната страница на вестник "Седмична поща", аз поне от там го видях. От тях съм купувала много евтин ламинат за един апартамент, който се даваше под наем. Разнообразието, поне на мен, ми се стори огромно.
Имат склад и в Люлин 8 и още някъде, но не знам адресите за съжаление.
Виж целия пост
# 6
 
Виж тук - Левски ул.Бесарабия 57 до ъгъла с ул.Лепенец.
Да, там със сигурност има в син цвят, но не беше от евтините.  Ако ти попадне вестничето, можеш да ги питаш по телефона.
Виж целия пост
# 7
не вярвам да намериш бял или син лам.паркет за 10 лв. но успех!
Виж целия пост
# 8
Виж тук - Левски ул.Бесарабия 57 до ъгъла с ул.Лепенец. Това е от последната страница на вестник "Седмична поща", аз поне от там го видях. От тях съм купувала много евтин ламинат за един апартамент, който се даваше под наем. Разнообразието, поне на мен, ми се стори огромно.
Имат склад и в Люлин 8 и още някъде, но не знам адресите за съжаление.

От този магазин в Левски ми е целия ламинат в апартамента. Имаше син, да. За бял не помня, май също имаше. Цените са много даже прилични - включват и монтажа и пак изглеждат доста евтини, обслужването също беше добро. Сведенията ми са от септември, не вярвам много да се е променил оттогава.
Виж целия пост
# 9
на бесарабия са толкова, колкото и на другите места 18-19 лв.
малко съм обезсърчена...
Виж целия пост
# 10
на бесарабия са толкова, колкото и на другите места 18-19 лв.
малко съм обезсърчена...

Да, само че в него влиза и монтажът, и уплътнението, дето се слага под паркета (не си спомням точния термин)... само лайсните са ти отделно. Това първо. Второ, точно в този магазин имаше паркет от 9 до 40 лв на метър. Не знам точно белият и синият на какви цени бяха, но не мисля, че бяха скъпи.

Все пак ти търсиш и някакво качество, предполагам. Ако е само за ниската цена - има едни балатуми, които имитират ламинат, при това могат да бъдат във всякакви разцветки, провери за тях.
Виж целия пост
# 11
монтажът не ме интересува много, защото ще го слагам на 100 км от мястото на закупуване, т.е. така или иначе не ме вълнува, ще си наемам местен да го слага, иначе ще плащам транспорт на монтировачите Simple Smile
подложката така или иначе се дава от всички магазини, може би без практикер, а и тя е около 50 стотинки метъра, т.е. в моя случай 17 лв отгоре...
мислех си, че спейс са от "скъпите" магазини, но се оказва, че предлагат цената, която е навсякъде. в практикер има едни ламинати за 12 лв м2, но не са моя цвят.
балатум не искам, но благодаря за идеята.
Виж целия пост
# 12
Я кажи тогава кой е най-близкият град до въпросните 100км. Защото наскоро гледах в Пловдив един-два магазина с доста евтин ламинат например. Може би ако потърсиш в провинцията - ще ти излезе по-евтино.

Пък и в магазините, които проверяваш дори в София, питай без монтаж колко ще ти излезе.
Виж целия пост
# 13
трън...
Виж целия пост
# 14

въх... тук ме загуби... из картата на България Simple Smile Нищо де, все пак огледай и там, може да намериш нещо по-евтинко наоколо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия