Спирали на Лореал ? Коя да си взема ?

  • 9 461
  • 69
Коя спирала на Лореал е най-добра според вас:
- Telescopic
- Carbon Black Telescopic
- Telescopic Clean Definition

Телескопик знам, че е хубава но на другите две какво им е по специалното? Искам разделени и дълги мигли. Предварително благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Записвам се да следя, защото и на мен ми предстои такава покупка.  Peace
Виж целия пост
# 2
Записвам се да следя, защото и на мен ми предстои такава покупка.  Peace

Ами аз мисля да си взема, защото всички спирали на Лореал до 15.12 са с 20 % намаление, т.е. с около 4 лв. някъде.  Peace Иначе си ползвам на Орифлейм Уондърлаш - много е хубава.  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз пък точно Телескопика не го понасям. От тези на Лореал най ми харесва Волюм Шокинг, но ти не си я изброила, следователно не седи като опция при теб.
Виж целия пост
# 4
Телескопика е може би най-калпавата спирала на Лореал. Иначе от трите изброени - втората, защото е с най-наситен цвят.
Държиш ли да е Телескопик - Архитектът е много по-добра според мен. Peace
Виж целия пост
# 5
Телескопика е може би най-калпавата спирала на Лореал. Иначе от трите изброени - втората, защото е с най-наситен цвят.
Държиш ли да е Телескопик - Архитектът е много по-добра според мен. Peace

Ами за нея четох, че много трудно се изтривала или нещо такова.

Аз пък точно Телескопика не го понасям. От тези на Лореал най ми харесва Волюм Шокинг, но ти не си я изброила, следователно не седи като опция при теб.

Пробвала съм я. Но много време ми отнема, докато се нацапам с двете стъпки, а сутрин нямам време. Телескопа по принцип не съм я пробвала, но съм я виждала на няколко човека как стои и ми хареса - удължава миглите и не ги сплъстява.  Peace
Виж целия пост
# 6
Имам Carbon Black Telescopic и съм много доволна. Peace
Виж целия пост
# 7
Telescopic ми е най-любимата спирала  Heart Eyes Прави миглите супер дълги, без да ги сплъстява. Аз ползвам обикновената, но предполагам, че и карбоновата ще е хубава. На  тази Clean definition не знам точно каква е разликата с другите, не съм я пробвала. И изобщо не съм съгласна, че е най-калпавата спирала на Лореал.... Всичко си е до мигли и до начин на нанасяне.  newsm03
Виж целия пост
# 8
И мен ме изкушава новата, която сега рекламират.
Дайте отзиви който е ползвал  Peace
Виж целия пост
# 9
Telescopic ми е най-любимата спирала  Heart Eyes Прави миглите супер дълги, без да ги сплъстява. Аз ползвам обикновената, но предполагам, че и карбоновата ще е хубава. На  тази Clean definition не знам точно каква е разликата с другите, не съм я пробвала. И изобщо не съм съгласна, че е най-калпавата спирала на Лореал.... Всичко си е до мигли и до начин на нанасяне.  newsm03

Аз мисля да си взема Телескопик Карбон Блек - явно разликата е че прави по наситено черни миглите, от Телескопик.
Виж целия пост
# 10
Това със спиралите е много относително,моми4ета.Работя в магазин за козметика и най-неприятния въпрос за мен е :Коя е най-добрата спирала?Няма отговор на това.Вси4ко зависи от миглите и ефекта,който искате да постигнете.За мен ли4но няма по-добра от Clean Definition Telescopic.Супер естествени,дълги,разделени и извити мигли! PeaceНо ако искате натрупване,т.е обем ,няма как да стане с нея!Архитекта,особено най-новия,Carbon Black за мен е огромна издънка на Лореал.Много суха,бързо свършва,слепва ,а как трудно се сваля....става само с лосион за водоистой4ив грим!Имат една серия Обем по 5 и обем по 4,не са зле,но пак казвам,с тях миглите стават тежки,обемни и сплъстени,ако това е идеята ви! Peace
Виж целия пост
# 11
Това със спиралите е много относително,моми4ета.Работя в магазин за козметика и най-неприятния въпрос за мен е :Коя е най-добрата спирала?Няма отговор на това.Вси4ко зависи от миглите и ефекта,който искате да постигнете.За мен ли4но няма по-добра от Clean Definition Telescopic.Супер естествени,дълги,разделени и извити мигли! PeaceНо ако искате натрупване,т.е обем ,няма как да стане с нея!Архитекта,особено най-новия,Carbon Black за мен е огромна издънка на Лореал.Много суха,бързо свършва,слепва ,а как трудно се сваля....става само с лосион за водоистой4ив грим!Имат една серия Обем по 5 и обем по 4,не са зле,но пак казвам,с тях миглите стават тежки,обемни и сплъстени,ако това е идеята ви! Peace
мила,а коя да си взема ако искам прили4но обем,удължаване,удебеляване и леко извиване
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_31_34& … j9frkaiqbjss62pe3
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_31_34& … 0&language=bg
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_31_34& … 1&language=bg
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_31_34& … 7&language=bg
аз съм се спряла на последната Rolling Eyes тя да не е като vol.glamour на буржоа,..а става ли на топ4ета?!
Виж целия пост
# 12
Аз съм с този телескопик, доволна съм. ))))
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_31_34& … p;products_id=273

в началото беше доста течна, но след 1-2седмици е ок и прави миглите чудесни. ))

lanibarbi, двойните са хубави, ползвала съм и такава. Втората която си показала. )
Виж целия пост
# 13
lanibarbi, аз съм от известно време с тази двойната новата и съм доволна, но нанасянето изисква повече време, а и черното ми е доста течно, но предполагам скоро ще се сгъсти! Получавам черни, извити и обемни мигли! Когато се сплъстят повече ги минавам с четката на Телескопика!
Иначе и аз съм хвърлила око на Telescopic Carbon Black  Laughing А коя спирала на Лореал ще ми препоръчате за УДЪЛЖАВАНЕ!!! (В момента имам няколко спирали, но никоя не е точно за удължаване)  Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
 мерси моми4ета
 Telescopic Carbon Black- 1 приятелка си я взе,и върху нейните мигли стоеше страхотно...тя оба4е не се харесваше Confused.въпрос на представи newsm78..на мен много ми хареса-миглите стояха красиви,плътни,кукленски и като ветрило....нещо белееха Thinking отгоре..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия