За раждането

  • 1 955
  • 37
Здравейте,понеже за първи път ще раждам и много ми  е притеснено,искам да ви питам да ли знаете плаща ли се нещо за раждането и  колко ако се плаща.Благодаряви предварително
Виж целия пост
# 1
Раждането е безплатно в държавните болници,няма значение дали си здравно осигурен.
Виж целия пост
# 2
В държавните болници не се плаща, но не затова те боли Winkтова все паке раждане Laughing
Виж целия пост
# 3
Ако си здравно осигурена раждането в държавните болници е безплатно.
Виж целия пост
# 4
Нищо не се плаща, ако си здравно осигурена. Успех!
Виж целия пост
# 5
не се плаща в държавна болница.
Виж целия пост
# 6
То като гледам всички са ти отговорили единодушно, та няма да ги повтарям и аз.
Виж целия пост
# 7
Нищо не се плаща, ако си здравно осигурена. Успех!


Леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 8
Само едно сте забравили - безплатно е, ако отидеш да раждаш на общо основание и без избор на екип. Т.е отиваш и раждаш при който екип ти се падне.
Виж целия пост
# 9
Само едно сте забравили - безплатно е, ако отидеш да раждаш на общо основание и без избор на екип. Т.е отиваш и раждаш при който екип ти се падне.
Peace
Виж целия пост
# 10
Само едно сте забравили - безплатно е, ако отидеш да раждаш на общо основание и без избор на екип. Т.е отиваш и раждаш при който екип ти се падне.

Това не е забравено,но момичето пита дали е безплатно раждането.Не пита какви екстри могат да се ползват.
Виж целия пост
# 11
  По принцип е абсолютно безплатно в държавните болници,но аз си ангажирах моя доктор,който следи цялата ми бременност,съответно си родих в болницата,в която практикува той и единственото ми доплащане беше 150 лв за ангажимента и 25,50 лв за тридневен престой (по 8.50)във вип стаята с телевизор и собствен санитарен възел.Целият ми разход по раждането беше 175,50 като условията бяха курортни и аз бях единствената раждаща в този момент.Ако бях отишла без да ангажирам доктора или просто се беше случил той на смяна щях да платя само 25.50 за вип стая,а ако ползвах обикновена 0.00  лева.
  Аз понеже съм ужасно пъзлива,затова предпочетох да ангажирам своя лекар,за да се чувствам спокойна,че съм с познато лице в този деликатен момент и да ми обърне малко по-специални грижи.Много съм доволна.Но съм сигурна,че и на място да бях отишла нямаше да ми е по-зле,самата акушерка,която беше на смяна и съвсем непозната се държеше страхотно и съм и много благодарна  Peace
Виж целия пост
# 12
Безплатно е в държавните болници. И да си,и да не си здравно осигурена. Леко раждане!
Виж целия пост
# 13
Само едно сте забравили - безплатно е, ако отидеш да раждаш на общо основание и без избор на екип. Т.е отиваш и раждаш при който екип ти се падне.
леко раждане  bouquet
Виж целия пост
# 14

 150 лв за ангажимента и 25,50 лв за тридневен престой (по 8.50)във вип стаята с телевизор и собствен санитарен възел.Целият ми разход по раждането беше 175,50 като условията бяха курортни и аз бях единствената раждаща в този момент.Ако бях отишла без да ангажирам доктора или просто се беше случил той на смяна щях да платя само 25.50 за вип стая
[/quote]сега за жалост цените не са такива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия