Въпрос за ваксина

  • 2 763
  • 17
Здравейте мами!Искам да ви питам,дали е нормално изтичането на гной,от ваксината  бцж в рамото?На племеничката ми и тече от една седмица.Ако е нормално,ми кажете с какво да го мажем.   Hug       
Виж целия пост
# 1
Не! Заведете я на лекар  Peace
Виж целия пост
# 2
Синът ми получи същата реакция около месец след поставянето на ваксината в родилния дом.Наду се един огромен цирей на раменцето.Педиатърката каза,че е нормално,събирали се там течности.Каза с нищо да не се маже,даже и да се къпе спокойно,само при пукване и изтичане на гной да се обира с чисто,сухо памуче.То си намаля и завехна,сега е една малка коричка.
Но,разбира се,желателно е лекар да го види!
Виж целия пост
# 3
Ние нямахме такава реакция. Но съм чувала, че често се случва  newsm78
Виж целия пост
# 4
И на моя син стана така. Обадих се на личната и тя каза че е нормално. След седмица му мина  Peace
Виж целия пост
# 5
аз пък за пръв път чувам Thinking
Виж целия пост
# 6
Мен ме предупредиха в родилния дом за възможност от такава реакция на ваксината.  Ако не стане мехурче, може да се наложи пак да се слага (не помня на колко години), защото не се получавал имунитет. На мен са ми слагали в училище и наистина се получи гаден мехур, който после изглеждаше като кратер. С нищо не са ме мазали.
Виж целия пост
# 7
аз пък за пръв път чувам Thinking
и аз
Виж целия пост
# 8
Понякога се случва. Консултирайте се с педиатър.
Виж целия пост
# 9
И щерката получи такава реакция.И аз се бях панирала,но като говорих с лекарката  се успокоих.Каза че е нормално и с времето ще се оправи.
...
Виж целия пост
# 10
Лекар първо да я види!
Виж целия пост
# 11
Нормално е, с нищо не го мажете, но за всеки случай говорете с педиатъра. Нашото педи ни беше предупредило за такава реакция да не се стряскаме.
Виж целия пост
# 12
При моите дъщери нямаше такива реакции.
За всеки случай се консултирай с педиатър.

Виж целия пост
# 13
На дъщеря ми се виждаше подкожно гной ,но педито каза че няма проблем но нека да се направи консултация най добре Peace
Виж целия пост
# 14
Моето бебче също има огромен цирей където му е бита ваксината. Гигантски даже бих казала, появи се преди няколко дни. Няма да споменавам че ми се взе разума от ужас, педито ни даде направление за Тубдиспансер-а и в понеделник ще ходим да го гледат там. Уж било нормално, ноооооооо е толкога ужасно голямо на малкото му раменце, че направо съм в потрес ooooh!
djeni дано всичко е наред при вас Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия