Хотелски комплекс "Елена"

  • 783
  • 3
Здравейте,
След наколко дни заминаваме за Елена - за 4-5 дни. Направих резервация в хотелски комплекс "Елена", апартамент за 70 лв/ само нощувка. Питането ми е някой има ли впечатления от хотела. За града съм чувала много добри отзиви, но докато правех резервацията по телефона леко се притесних. Останах с впечатлението, че едва ли не ще сме единствените гости там  newsm78 Не знам защо така го почувствах де...
Та - споделяйте.
Виж целия пост
# 1
Няма да се учудя ако сте сами в хотела-базата е мнооого стара, не е правен ремонт на комплекса откакто е построен, леко освежаване и това е
    Собствениците си имат друг комплекс- Костадиновите къщи и са наблегнали на тях, а комплекса явно чакат да го пуснат за продажба и не смеят да правят нищо, иначе за НГ няколко пъти сме били там и сме оставали много доволни, но ми се струва че през останалото време е smile3518
Виж целия пост
# 2
Хм...  newsm78
Е дано има поне 2-3 стаи с хора  Grinning , иначе егаси тъпнята дето ще е  Joy
Виж целия пост
# 3
Олееее, ако е този за който си мисля - хотел "Елена" в центъра, на главната улица... Sick Но тъй като вече сте резервирали така или иначе, няма смисъл да пиша отзивите си за това място. Дано ви хареса, все пак...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия