пролапс на дебелото черво

  • 10 267
  • 10
Здравейте!
много съм притеснена и много ме е страх да отида на лекар,защото всички знаем колко добри са те:от ануса ми излиза нещо като,може би червото ми когато ходя до тоалетна и постоя малко по-дълго.после бързо с еприбира,но не мога да се изходя нормално,защото все бързам да стана.и дори да не сте се сблъсквали с този проблем,поне можете ли да ми кажете добър лекар,който се занимава с тези неща.Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Това да не са вътрешни хемороиди?От кой град си?Трябва да отидеш на гастроентеролог.
Виж целия пост
# 2
На моето момченце му става така, след като е ходил по голяма нужда, после нищо няма. Споменах веднъж на лекарката, каза че може би  е от честия запек, който има и че ще му прави проблеми. Това и бяха думите, но ще се обърна и към др.лекар най-вероятно. Той е на 5 г.
Виж целия пост
# 3
от Търговище съм.Ама нищо не ме боли,а хемороидите не трябва ли да болят и кървят?Ами този пролапс от това ставал-запек ,диария...Ето виждате ли-как да отидем на лекар,като или ни казват"нищо ти няма" или "за операция си".
Виж целия пост
# 4
от Търговище съм.Ама нищо не ме боли,а хемороидите не трябва ли да болят и кървят?Ами този пролапс от това ставал-запек ,диария...Ето виждате ли-как да отидем на лекар,като или ни казват"нищо ти няма" или "за операция си".
Какви изследвания ти направиха?
Виж целия пост
# 5
Ако знаете добър лекар,града не е проблем-ще отида където трябва
Виж целия пост
# 6
Не съм ходила.Страх ме е,че лекаря ще ме обърка повече-или ще ме успокои и това ако е опасно ще се развие и после ще е твърде късно,или ще ме изплаши,като ми каже че трябва да ме оперира,за да ми вземе парите и да ме повреди пивече.затова питам патили или препоръки за лекар
Виж целия пост
# 7
Това са вътрешни хемороиди и аз ги имам и знам какво е. Мажа се с Прокто-гливенол.
Виж целия пост
# 8
При вътрешните хемороиди имате ли болка след намазване с проктогливенол?
Виж целия пост
# 9
не
Виж целия пост
# 10
Поискай информация за добър гастроентеролог в София и отиди на преглед.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия