Какви съдове използвате за да храните бебетата си?

  • 4 416
  • 86

Анкета

Какви съдове използвате за да храните бебетата си?

Опции:

Здравейте, мамчета! Simple Smile

Споделете в какви съдове давате храна на бебоците? Аз ползвам контейнерите на Авент, доволна съм, но много се боядисват от някои пюрета! Rolling Eyes Вече мисля да ги сменям с други съдове, но се чудя с какво? newsm78
Виж целия пост
# 1
направо от бурканчето и после в кофата
Виж целия пост
# 2
направо от бурканчето и после в кофата

Да, и аз правя така, ама за пюретата, за които знам, че ще се изядат! Laughing Другите ги отсипвам в отделен съд, защото обикновено давам на следващия ден остатъка! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Когато съм давала пюре многократно и съм сигурна че ще го изяде давам направо от буркана,а когато давам за първи път отсипвам си в стъклена купичка и след това я измивам и не се боядисва.Когато аз приготвям сама пюренце по същият начин го изсипвам в стъклената купичка и захлупвам отгоре със чинийка  докато стане време за хранене ( говоря за време до 30 минути ).
Виж целия пост
# 4
И аз от бурканчето. Когато правя каша или попара използвам стъклена купичка.
Виж целия пост
# 5
И аз давам направо от бурканчето. Смятам, обаче, да купя подходяща стъклена купичка за попарки и други неща, които скоро ще започна да правя на Калина
Виж целия пост
# 6
Използвам само стъклени купички! Пластмасовите прибори и съдове са ми много съмнителни, а и не ми харесват!  Peace  
Виж целия пост
# 7
Направо от буркана или пресипвам в пластмасова купичка.
Виж целия пост
# 8
Когато няма нужда от затопляне давам направо от бурканчето.
Ако пюрето е било в хладилника пресипвам го в контейнерче на Авент(и на мен ми са боядисани Grinning) и затоплям.
Кашите ги правя в пластмасова купичка.
Виж целия пост
# 9
Аз пък никога докато беше бебе не съм ползвала стъклени съдове,само пластмасови купички(с капаче) и лъжички(от тези детските комплекти,които ги има в повечето специализирани магазини).
И пюрето му сипвах в купичката(не съм давала направо от бурканчето),и кашата също Peace
Виж целия пост
# 10
Ползвам всичката възможна посуда в къщи. Не съм купувала индивидуални съдинки за Калоян (само лъжички). Каши приготвям в едни купички от аркопал.
Виж целия пост
# 11
Порцеланови купички, стъклинш същобих използвала, но пластмасови не бих.
Виж целия пост
# 12
има си негов комплект от две чинии, две купички и четири лъжички - с картинки с образователна цел  Grinning пластмасви. сменям ги на 3 месеца, също както шишетата  Peace
Виж целия пост
# 13
Стъклена купичка.
Виж целия пост
# 14
Лурдес, и аз съм с авентските. И без това за кърма не ми свършиха никаква работа.
Понякога от бурканчето, понякога от стъклена купичка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия