Д-р Йорданов АГ Ева Сливен

  • 21 720
  • 56
Здравейте има ли мами които са раждали СЕКЦИО В Сливен при д-р Йорданов ?
Моля споделете.Аз ще раждам там при него и искам да чуя мнения,за нехо и за клиниката?
Доволни ли сте?
Виж целия пост
# 1
Здравейте mimi7373 !!!
Аз лично не съм раждала при д-р Йорданов , но раждах в същата болница Ева гр. Сливен в една родилна зала с негова пациентка. От болницата съм доволна , особено акушерките и санитарките са много внимателни и човечни, от моята докторка Дичева също много е внимателна . Но въпросния лекар много ми падна в очите защото започна да обижда много момичето , което се мъчеше да ражда , беше я оставил цял ден от 6,30сутринта до 19,00 с болки без да й включи система и тя беше много изморена и когато трябваше да напъва той й се караше , дори я остави и тръгна на някъде и каза да го повикат , ако реши да ражда . Беше много мъчително за нея наричаше я " бургаски изрод " и , че всички от Бургас били такива , освен това я сряза много повече и отколкото трябваше , защото го чух да казва на акушерката " режи я повече....." и после я заши с така физиономия и дори не я поздрави за бебето. Но това беше при нормално раждане , при секцио не знам. Това са моите наблюдения само от страни , но лошия му нрав в такава ситуация хич не ми се нрави.Аз лично никога не бих раждала при него и то планувано.
Виж целия пост
# 2
благодаря ти 4е сподели мнението си но честно да ти кажа ти си първата която казва лошо за д-р Йорданов newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
чела съм мнения в други форуми и всички са много доволни от него
на мен личн о ми направи много добро впечатление
Виж целия пост
# 3

mimi7373 , това е моето мнение , като страничен наблюдател ,това което съм видяла и чула лично. А за секцио ако искаш си плати или се уговори с него. А и всички лекари са много внимателни и любезни до момента в който започне раждането. Ако не си раждала до сега трябва да знаеш , че това което дават по филмите въобще не е така в действителност . Моя позната също беше раждала при него и беше долна . Не знам какво да ти кажа , но аз лично не бих отишла при него , мнението си е мое. Но е важно да си много спокойна и да се молиш само да ти се роди едно здраво и хубаво бебче , при мен нещата не се развиха добре , но това е друга тема.
Аз ти стискам палци и ти пожелавам всичко да мине добре и да имаш щастието да държиш в ръцете си едно прекрасно бебче!!!
Късмет и дано Господ да те пази!!!
Виж целия пост
# 4
Здравейте mimi7373 !!!
Аз лично не съм раждала при д-р Йорданов , но раждах в същата болница Ева гр. Сливен в една родилна зала с негова пациентка. От болницата съм доволна , особено акушерките и санитарките са много внимателни и човечни, от моята докторка Дичева също много е внимателна . Но въпросния лекар много ми падна в очите защото започна да обижда много момичето , което се мъчеше да ражда , беше я оставил цял ден от 6,30сутринта до 19,00 с болки без да й включи система и тя беше много изморена и когато трябваше да напъва той й се караше , дори я остави и тръгна на някъде и каза да го повикат , ако реши да ражда . Беше много мъчително за нея наричаше я " бургаски изрод " и , че всички от Бургас били такива , освен това я сряза много повече и отколкото трябваше , защото го чух да казва на акушерката " режи я повече....." и после я заши с така физиономия и дори не я поздрави за бебето. Но това беше при нормално раждане , при секцио не знам. Това са моите наблюдения само от страни , но лошия му нрав в такава ситуация хич не ми се нрави.Аз лично никога не бих раждала при него и то планувано.

...............това коя година е станало и кой месец?!
Виж целия пост
# 5
Интересно ми е да знам годината и месеца за това което се е случило eva_79 и след това ще обесня защо питам!
Виж целия пост
# 6
 Здравейте аз днес бях в ЕВА .От Нова Загора съм.Искахме да отидем на 3д в тази клиника,понеже ми я препоръчаха.Извикаха д-р Йорданов, а той се забави около 30 мин,след което му казах че искам преглед на 3д ехограф, за да видем пола на бебето и дали всичко с него е Окей.След което започна прегледа,който траеше не повече от 3 минути,съпругът ми му даде диск за да запише прегледа а д-р Йорданов-отвърна "Вие какво очаквате да видите?НЕ мога да ви кажа професията на бебето"И не ни записа диск и дори не ме прегледа на 3д а на 2д...и след това каза това е довиждане...и това беше...държеше се подигравателно и надменно...А миналата седмица писах на имейла на клиниката и ми отговориха че има 3д ехограф а той каза че нямат триизмерен видеозон.И честно казано останах шокирана,не бях виждала такова отношение.Преди месец бях на 3д в клиника Хаджи ДИмитър там прегледа траеше 40 минути лекарката която ме преглеждаше не беше много компетентна но поне се стараеше и беше много човечна.
Виж целия пост
# 7
Здравей valeria_komogorova ,
това се случи тази година през м. Септември.
Виж целия пост
# 8
Аз съм също при д-р Йорданов.За сега нямам оплаквания.Гледа ме всеки път на 3Д .Дори ми изготви диета с какво да се храня.За сега съм при него само на консултации ходя с час за да не чакам.Основно заради това се записах при него, а не при др. лекари тъй като при др. много се чака.Ще следя темата.
Виж целия пост
# 9
здравей mimi7373,
от Бургас съм и ми предстои раждане приз април.
Интересуваме какви са ти впечагленията от б-ца"Ева" , при кой лекар ражда , какво трябваше да носиш в болницата за раждането-за теб и бебето.
Благодаря ти педварително.
Виж целия пост
# 10
Искам и аз да попитам  Rolling Eyes - бях се насочила за раждане към д-р Йорданов в "Ева" Сливен, но вчера взеха да ми разправят за доста случаи на рани от секцио , които с месеци не зараствали или се инфектирали, че се шиело буквално с корда освен ако не си платиш допълнително за специални по-добри конци и др. от рода. Има ли нещо вярно или е поредната спекулация на бургаските лекари за набавяне на "клиентки"!?! newsm78 Благодаря за отговорите!!!  bouquet
Виж целия пост
# 11
loopy ,amastasiabs - пишете на Мими7373 на лични.Аз и писах и ми отговори. Много е доволна  - от всичко. Тя ще ви обясни с подробности ,раждала е секцио.Аз живот и здраве ще раждам нормално, но с епидурална упойка.
Виж целия пост
# 12
gracia777, д-р Йорданов ли ти следи бременността? Аз също живот и здраве  ще раждам в "Ева", но съм при д-р Дичева.
Виж целия пост
# 13
Здравей Тан Hug- да в Сливен ако раждам ще съм в Евата, но може и в София все още не се знае.В Сливен съм при д-р Йорданов тъй като ходя в Евата с част и не чакам.Д-р Дичева е страхотен специалист, но при нея доста се чака , а аз нямам това търпение Wink
Виж целия пост
# 14
Здравей Тан Hug- да в Сливен ако раждам ще съм в Евата, но може и в София все още не се знае.В Сливен съм при д-р Йорданов тъй като ходя в Евата с част и не чакам.Д-р Дичева е страхотен специалист, но при нея доста се чака , а аз нямам това търпение Wink

аз не бих казала за Дичева че е добър специалит,да не би да имаш предвид Марчева????
Защото Дичева е ужасна а Марчева и Йорданов са най добрите там
За Йорданов мога да говоря надълго и нашироко и то само най хубавите неща,просто съм ВЪЗХИТЕНА от тоя човек
На 5 януари 2009 раждах при него с планирано секцио по мое желание
Ако някой нещо конкретно го интересува нека пише ще отговоря с удоволствие
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия