Какво си поръчаха децата Ви на Дядо Коледа?

  • 14 870
  • 206
Моят син си поръча пушка с нож, тарамбука и костюм на спайдърмен. А на сестра си поръча памперси и дрънкалка.
Виж целия пост
# 1
Хе хе голям сладур.
При нас каката си поръча кон с каляска, замък и принцеси. А на малката каза една блузка да и донесял. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Баткото си поръча тир и още един голям камион, а за малкия не съм се сетила да го питам какво ще измисли.
Виж целия пост
# 3
"Голям подарък!" Mr. Green -така отговори, когато го попитах какво иска да му донесе Дядо Коледа.
Виж целия пост
# 4
"Голям подарък!" Mr. Green -така отговори, когато го попитах какво иска да му донесе Дядо Коледа.

Колко ти е скромно детето,моят хубавец още не можа да си каже и аз не съм решила какво Thinking
Виж целия пост
# 5
Алекс пък иска "малък подарък",ама вътре да има голяма кола,багер и камион. Grinning
А на баща си щял да купи елха,за да има къде дядо Мраз да остави подаръка,а на мен топка. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Моята щерка си поръча кукла ама голяма и с рокля до земята!Но тъй като има много кукли Дядо Коледа ще й донесе друг подарък!
Виж целия пост
# 7
Моят син още не може да си каже, но понеже му е време вече, дядо Коледа ще му донесе бънджи.  Laughing
Виж целия пост
# 8
Баткото си поръча влакче,а малката не говори още
Виж целия пост
# 9
Гуак и багеги, в превод - влак и багер.
Не, че разбира какво е Дядо Коледа, ама като го питаш какво искаш да ти донесе... и той си отговаря.
Виж целия пост
# 10
Дъска за гладене, часовник WinX и анцунг с русалките H2O  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
А моят син си поръча "много подаръци"...,   Confused не е уточнил какви.
Виж целия пост
# 12
Пушка (има поне 5), сабя (и те са толкова), тиранозавър рекс ( не  знам колко има).
Виж целия пост
# 13
Иска кукла, пъзел, дъвки и потник с тънки презрамки.  newsm78
Виж целия пост
# 14
Щерката си поръча барби Марипоса,пони и детски лаптоп.  Flutter
Малкото още не може да каже  Mr. Green ,затова ще е подарък по мой избор  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия