Дали може да стане така,честно не ми е ясно.

  • 4 717
  • 46
Здравей те момичета,искам да ви задам едно въпросче,Та значи миналия месец ми дойде на 10.11,имаше по няколко капки кръв-така около4 дена,после се усили като цикъл.След това ми спре.С мъжо правих ме на 24.11 секс 2-пъти едно след друго,на 28.11 пак по същия начин 2-пъти едно след друго.От 2 дена вече само ми се спи,нямам обикновенния апетит,пада ми кръвното и много ми се гади.
Как мислите Вие,след тези повторения може ли да е станало нещо. newsm78.Благодаря Ви предварително. smile3525
Виж целия пост
# 1
Ами, по принцип щом сте правили секс без предпазни средства, може да е станало нещо, да Rolling Eyes Не разбрах въпроса и по-точно връзката на повторенията с евентуалното зачеване Thinking За симптоми ти е мнооооого рано, не се вторачвай излишно. Успех!
Виж целия пост
# 2
Поправиме ако греша, но мисля, че ти беше пускала теми - първо, че си бременна, а по-късно, че мъжа ти те е накарал да направиш аборт поради там някакви си причини . . .
да ти кажа не ми е ясно след тези писаници от твоя страна как си позволяваш секс без предпазни средства newsm78

Ако съм се объркала - моля да ме извиниш Peace
Виж целия пост
# 3
Поправиме ако греша, но мисля, че ти беше пускала теми - първо, че си бременна, а по-късно, че мъжа ти те е накарал да направиш аборт поради там някакви си причини . . .
да ти кажа не ми е ясно след тези писаници от твоя страна как си позволяваш секс без предпазни средства newsm78
Притинце, верно ли Shocked Малееее, някои хора никога не им увират главите ooooh!
Виж целия пост
# 4
Да мисля ,че въпросната девойка наистина беше правила аборт,защото мъжа и не го искаше и сега пак незнам на какво се надява ?!  ooooh!
Виж целия пост
# 5
Директно на въпроса - да, възможно е, като гледам от 10. 11  до 24.11  са 14 дни. Много вероятно да си имала овулация.
Виж целия пост
# 6
Момичета защо ме обвинявате,не може да се поставите на мое място и в моето семейство и да видите как е.Съжалявам много за това което съм направила,но имаше причини,ако имах избор нямаше да го направя.
Виж целия пост
# 7
Не те обвиняваме за,това че си направила аборт,а по скоро за това че веднъж си го махнала  на какво се надяваш сега?! Дете се прави когато и двамата го желаят , а не защото просто е станало!И след като мъжа ти не иска дете защо поне не се пазите?
Виж целия пост
# 8
И аз мисля,че никой не те обвинява за аборта.
И аз се чудя как при направен такъв(ти си имаш конкретните причини),защо не взимаш предпазни мерки,това да не се повтаря  newsm78
Виж целия пост
# 9
Егати филма ooooh! И дори и да е станало нещо сега,какво?Пак ли аборт? newsm78 То всичко е възможно,но за мен това не е игра и не бива да си прави човек шега с такива неща Peace
Виж целия пост
# 10
Ако цикълът ти е редовен, със средна продължителност между 28 и 32 дни да речем, напълно е възможно да е станало нещо. Даже и без повторения, те нямат особено значение.
И аз ще се присъединя към чуденето на момичетата за твоя проблем. Никой не те обвинява за нищо, животът си е твой. Дано, каквото и да е станало, този път да завърши по-добре. Успех!  Peace
Виж целия пост
# 11
И аз мисля,че никой не те обвинява за аборта.
И аз се чудя как при направен такъв(ти си имаш конкретните причини),защо не взимаш предпазни мерки,това да не се повтаря  newsm78
Peace
Виж целия пост
# 12
Каква е идеята на занятието сега немога да се сетя newsm78.Ще си правите деца,а после ще ги махаш до де кандиса да родиш ли ThinkingБрех този живт шарен,с какви хора ни сблъсква. #Crazy
Иначе за симптоми и аз мисля че ти е рано.
Виж целия пост
# 13
Каква е идеята на занятието сега немога да се сетя newsm78.Ще си правите деца,а после ще ги махаш до де кандиса да родиш ли ThinkingБрех този живт шарен,с какви хора ни сблъсква. #Crazy
Иначе за симптоми и аз мисля че ти е рано.
А както ти е казала Аурора,точно тогава е възможно да си била в овулация и е възможно да си заченала.И сега  newsm78
Виж целия пост
# 14
Момичета все пак благодаря за отговорите,направих си тест вчера-има съвсем лека втора черта,едва се вижда.Сега найстина го искаме повярвайте,и съжаляваме.Благодаря на всички. smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия