Педиатър в Овча Купел

  • 8 711
  • 7
Препоръчайте педиатър в Овча Купел  Rolling Eyes Ще сменим нашата, и имам нужда от Вашите мнения   bouquet
Виж целия пост
# 1
Зависи в коя част си.Има добри педиатри в Доверие( личен лекар нали?) има и в поликлиниката в АОНСУ.Има и група педиатри, които работят в един апартамент, но ние бяхме там само половин година и ги смених, защото през грипния сезон хората чакат по стълбището на блока с часове, а вътре и ако не си болен -може да хванеш нещо.Теснотия и мизерия. Сега пак ще сменям педиатъра, защото нашата се пенсионира.Мисля да запиша при д-р Петрова в поликликата в АОНСУ. Чувала съм много добри отзиви, а и вътре е широко и спокойно дори и с количка да изчакаш.
Прецени си.Ако Доверие ти е близо, можеш и там.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти. Аз се бях насочила към Доверие, но не ми е близо и се колебая. А искам да сменя педиатъра, защото там където сме има много хора. Ние сега сме в поликлиниката (на Монтевидео). Не знам дали това за което говориш е същата поликлиника. Но там има всякакви хора, и както и ти каза ако не си болен от нещо, можеш да си лепнеш някоя болест само докато чакаш, а ред никой не ти дава...един път докато чаках, една госпожа каза, че няма да ме пусне, защото бебето трябва да има уважение към възрастните, а то тогава беше на 22 дена!!!!! Представи си........какви хора има. А за Доверие, чух добри отзиви. И там лекаря си е само педиатър, та няма да чакаш сред всякакви зарази.
Виж целия пост
# 3
Аз пък  в тази поликлиника никога не съм чакала повече от 5 минути, явно си зависи от лекаря. Вие при кой сте били там? На мен ми е страшно близо тази поликлиника и затова не съм се преместила в Доверие. А тези за които ти говоря са в един блок 406 ли беше (нещо такова)- там определено не ти прпоръчвам.
А в Доверия са лични лекари - между които има и педиатри, но не си мисли ,че ще само деца. Всеки личен лекар- педиатър записва всякъкви пациенти.
Виж целия пост
# 4
Да, от лекаря зависи. Ние сме при Тодорова, тя жената си разбира от работата, ама винаги има мн хора при нея. аз много се колебая, защото сега съм пеш за 10 минути в поликлиниката, а до Доверие..... иначе и тук е така, и бебета и възрастни на едно място. Пълна какафония  Laughing
при кой лекар ще се записвате?
Виж целия пост
# 5
Ами мисля децата да ги запиша при Петрова, а за нас с мъжа ми мислех при тази твоята.Ама Тодорова  доколкото знам не е педиатър, а вътрешни болести, или бъркам. Не искам ние с мъжа да сме при педиатър точно заради многото деца с които трябва да чакам , ако отида.Според мен ако си доволна не я сменяй само заради това,че трябва да чакаш-все пак е удобно там за чакане ..в Доверие са същите коридори и чакат не малко хора, а да се мъкнеш с бебе всеки път до там не е много удобно.Кажи нещо за Тодорова.Сподели дали си разбира от работата, дава ли напраление при нужда или вечното" нямам направления сега"..
Виж целия пост
# 6
Тодорова е и педиатър ( свекърва ми каза, и за това записахме малкия там). На мен не ми е отказвала направление. Иначе, ние сме цялото семейство при нея, и на съпруга ми родителите, брат му, също. Като лекар е добра, поне според нас, пък и щом има толкова пациенти... Мъжа ми предишната зима много боледуваше, ама тя изобщо не го лекуваше с антибиотици, а само с хомеопатични. На мен това ми харесва. То по-добре като ще се пишете вие със съпруга ти при нея да пишете и децата там. а за чакането, аз не съм се сблъсквала с много деца там, ако това е определящо за решението ти каде да се запишете. Тя няма да даде направление ако наистина няма, но на нас до този момент не ни е отказвала.
Виж целия пост
# 7
Ние сме при др Райшер в апартамента  Laughing, бл 403. Наистина е тесничко там, но за рутинните консултации си има отделна стая за бебенца, която е до входа. При нея ходим само за ДК по ЗК.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия