Каланетика или пилатес в Търново

  • 1 590
  • 2
Здравейте момичета Simple Smile
Може ли да ми кажете дали в Търново има курсове по каланетика или пилатес? От скоро работя тук и ми се иска да се пораздвижа след работа, но не знам къде ....
Благодаря ви  Hug
Виж целия пост
# 1
До пазара има една висока сграда, в нея има козметичен салон, фризьорски услуги и салон за фитнес.  ooooh! салонът е супер мизерен, обаче инструктурката Люси е страхотна. ходила съм при нея на каланетика, степ аеробика и фитнес. Може да ти направи индивидуална програма. Същата инструктурка има група във фитнеса на Атама в Мола, обаче там таксите са високи.....пък упражненията са същите....Просто провери и си прецени къде и какво......май във фитнеса на Ла Скала също имаше каланетика, но сега не знам дали още имат такива тренировки.....Това се намира срещу Спайдер клуб, срещу входа на Старото военно училище....Има пицария Ла Скала, до нея има дюнери и пица на парче.....влизаш в хода до тях и фитнесът е на горният етаж, поне  до скоро там беше там.....за друго място не се сещам
Виж целия пост
# 2
Много благодаря! И трите места са ми еднакво далече. май ще пробвам на пазара Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия