Препарат за почистване на фурна

  • 14 079
  • 61
Дайте идея за такъв препарат-нещо,което не надрасква,да маха всички мазнини и загоряло,че смърди кошмарно вече Sick
Сега пека едни картофи и такива пушеци и миризми се носят,че ми иде да избягам откъщи:(
Виж целия пост
# 1
Мистър Мусколо спрей под налягане.Изглежда като ароматизатор.Опаковката е зелено оранжева
Виж целия пост
# 2
Медикс за фурни и мазнини.
Виж целия пост
# 3
меглио , напръскваш и оставяш за няколко минути маха всичко Peace
Виж целия пост
# 4
меглио , напръскваш и оставяш за няколко минути маха всичко Peace
Да, това е  обезмаслител.Действа безотказно/лично изпитано./
Виж целия пост
# 5
Медикс за фурни и мазнини.
Peace
Виж целия пост
# 6
меглио , напръскваш и оставяш за няколко минути маха всичко Peace
Peace
Виж целия пост
# 7
АПТА за фурни - спрей. Peace
Виж целия пост
# 8
аз ще ти кажа малко по-нестандартен на4ин за по4истване на фурната.Става въпрос за пепел.Дървена пепел от пе4ка.Моята фурна е като 4исто нова и само с това я по4иствам.Пепелта не драска повърхността.От свекърва ми знам,4е от препаратите се разяжда ламарината на фурната.Тя така си била развалила старата фурна и откакто 4исти с пепел няма проблем с новата  smile3521 поне е изпитано и го казвам от ли4ен опит
Виж целия пост
# 9
"Медикс" за фурни Peace
Виж целия пост
# 10
аз ще ти кажа малко по-нестандартен на4ин за по4истване на фурната.Става въпрос за пепел.Дървена пепел от пе4ка.Моята фурна е като 4исто нова и само с това я по4иствам.Пепелта не драска повърхността.От свекърва ми знам,4е от препаратите се разяжда ламарината на фурната.Тя така си била развалила старата фурна и откакто 4исти с пепел няма проблем с новата  smile3521 поне е изпитано и го казвам от ли4ен опит

То хубаво,ама от къде да я намерим тази пепел?
Виж целия пост
# 11
меглио , напръскваш и оставяш за няколко минути маха всичко Peace
Да, това е  обезмаслител.Действа безотказно/лично изпитано./
Peace
Виж целия пост
# 12
АПТА за фурни - спрей. Peace
Peace Peace Peace Това нещо прави печката като току що купена от магазина. Колкото и да го е мързяло някого да си почисти фурната, след третиране с този препарат, няма да повярваш, че е възможно да съществува подобно нещо с такъв ефект! между 8 и 10 лв е флакона, но няма второ такова нещо!
Виж целия пост
# 13
АПТА за фурни - спрей. Peace
Peace Peace Peace Това нещо прави печката като току що купена от магазина. Колкото и да го е мързяло някого да си почисти фурната, след третиране с този препарат, няма да повярваш, че е възможно да съществува подобно нещо с такъв ефект! между 8 и 10 лв е флакона, но няма второ такова нещо!
Още един глас за АПТА, аз съм доволна от всички продукти с марката АПТА, но  спрея за фурни е просто незаменим
Виж целия пост
# 14
Еми незнам мила  newsm78 примерно от някой,който има пе4ка.Ина4е пробвай и ще останеш много доволна.Също по4иства и керами4ния плот на фурната без да го драска.Аз бях негативно настроена 4е пепел ще по4исти добре и веднъж реших за проба да по4истя и бях възхитена от резултата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия