Нова прическа.Моляя помогнете да реша !

  • 11 251
  • 51
Тези дни ми хрумна,че трябва да направя някаква промяна с косата ми.Много ми харесва прическата така наречена "боб".Косата ми е до кръста и е гъста и не нам дали като се подстрижа после няма да съжалявам.А искам и да попитам,дали някой е с такава прическа и трудно ли се поддържа ? Прическата е като на Виктория Бекъм,утре ще покажа снимки,за да видите за какво точно става на въпрос. Simple Smile

Виж целия пост
# 1
боже, каква ще е тази градинска прическа, за пръв път чувам
много искам да видя.
Виж целия пост
# 2
боже, каква ще е тази градинска прическа, за пръв път чувам
много искам да видя.
хахаха градинска прическа - умрях от смях  Mr. Green
иначе дай да видим каква е тази прическа наистина
и аз бях с много дълга коса и юни месец се направих прическа тип Риана, много бях доволна, не съжалявам
трява да се правят промени
Виж целия пост
# 3
  и безбройните вариации

..иначе не бих си резнала косата заради едно каре... Naughty
Виж целия пост
# 4
Ако е прическата за която аз си мисля_промяната Щте е доста дтрастична.ЗаЩто ако си реШила ,че искаШ промяна не избереШ някоя др прическа,в смисьл да не играе токова мн ножицата? Аз човек убивам да имам коса като твоята_дьлга и гьста.ама нямам CryЗатова си ходя с моята прическа (незнам как се казва ж Бг)тук я наричат в превод _на врьхчета,абе една стьрчаЩта такава Wink
Виж целия пост
# 5
Ако си искаш промяната-направи я, колкото и драстична да е тя  Peace Допитай се и до фризьорката ти, тя какво мисли, дали ще ти отива. Ние не сме те виждали, за да преценим това. За протокола - тази прическа много ми харесва, но мисля, че ще иска време по "поддръжката"  Thinking
Виж целия пост
# 6
Щом промяната те изкушава - отдай се, казва Оскар  Peace
Но тази прическа вече доволно се клишира, и ако не ти отива безумно много (а ако беше така отдавна щеше да си го забелязала Wink) или ако не се казваш Ана Уинтур, по-добре помисли върху алтернативи  Peace
Виж целия пост
# 7
Ако съм на твое място не бих си отрязала косата  Mr. Green Поне не чак толкова много... Ако искаш промяна, защо не смениш цвета например и леко да е скъсиш... Все пак каквото ти идва от сърце - това направи  Peace
Виж целия пост
# 8
Мацко, не си хаби хубавата коса  Peace Дори и да я отрежеш новата прическа ще ти омръзне, другото което е точно тази прическа си иска постоянно правене  Peace успех  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Мацко, не си хаби хубавата коса  Peace Дори и да я отрежеш новата прическа ще ти омръзне, другото което е точно тази прическа си иска постоянно правене  Peace успех  Simple Smile
newsm10
Виж целия пост
# 10
По-добре си направи едно бретонче и хем ще си модерна, хем ще ти мине мерака да си режеш хубавата коса.
Карето наистина се поддържа трудно - трябва да се издухва почти всеки ден и да се подстригва всеки месец.
Виж целия пост
# 11
Зависи доколко имаш НУЖДА от новата прическа... Аз бях с доста дълга коса и страшна депресия, отидох и я подстригах доста къса и я боядисах. Е, вярвай ми, никога не съм се чувствала по-добре. Сякаш изхвърлих нещастието и лошото настроение през прозореца. Сега смятам да я накъдря....

Но за една прищявка просто, не бих си отрязала косата.
Виж целия пост
# 12
Ако имаш желание, защо да не си направиш нова и модерна прическа? Хубаво е, човек, от време на време да се освежава.
 И все пак, косата расте, винаги има връщане назад, не е толкова страшно. Иначе рискуваш да ходиш 50години с коса до кръста, за да не си отрежеш 'хубавата коса'  Wink
Виж целия пост
# 13
Аз се съмнявам, че някой фризьор ще се навие да реже толкова. Все пак психологическия шок след такава драстична промяна е голям и съм чувала че отказват.
Ако искаш-пробвай първо с някаква прическа "средна дължина". Може да смениш цвета също. Пък после, ако продължаваш да си навита, може да осъществиш промяната.
За протокола - абсолютно съм "ЗА" промените-аз лично мразя прическа "Обери ми само връхчетата", а обичам да се променям. Но толкова голяма промяна не съм имала-никога не съм била с дълга коса.
Най-важното е да отидеш на фризьор, на когото имаш 100% доверие.  Peace
И каквото и да решиш-дай снимки "преди и след това"  Party че май на всички ни стана любопитно.
Промени се, щом си се навила, но първо се посъветвай със специалист
Успех   bouquet
Виж целия пост
# 14
Аз съм "ЗА" промяната . Съвсем наскоро направих почти същото. От коса до дупето се постригах на дължина до раменете. Бях омръзнала на хората с моята коса и те вече не ме забелязваха . Когато се постригах и влязох в офиса колегите ми ахнаха.Косата ми е жива и цвета страхотен. Казват ,че изглеждам свежа ,млада и секси !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия