HELP! Студова алергия

  • 2 684
  • 2
Та значи-онази вечер,прибрах се от работа,почистих грима и докато измивах лицето под пръстите усещах кожата си ужасно обрината,огледах се цялата бях в обрив ситни червени пъпчици по цялото лице,на другия ден отидох на дерматолог,каза ми че е студова алергия или "некачественна козметика" /което при моя случай се изключи на момента/,изписа ми някакъв флуид и ми каза да си се мажа сутрин и вечер.А преди известно време кожата ми започна много да се лющи, и от саедмица две не мога да се излекувам от хрема или настинка и аз нз какво...
Та разрових се из i-net,направи ми впечатление,че тези които страдат от студова алергия имат най- често обрив по ръцете и  краката,рядко по лицето.Вече завяхват но е ужасно,когато изляза на вън започвам да усещам кожата как се стяга и боцка,а като вляза на топло сърби ужасно.Някой знае ли как да се спася от това и по-бързо да се избавя от обрива,понеже и работата ми го изисква също/чиста кожа,като мрамор/никога не съм имала проблеми с акне и тнт и сега наистина се чувствам много зле,някой знае ли лек за това HELP!!!много ще съм Ви благодарна,ако споделите мнение и/или предложение за лечение,предпазване
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Аз съм така от години, стане ли студено  ръцете ми стават целите червени в малки пъпчици, но при мен се получава само в областта на китките и пръстите.Да ти кажа вече нищо не помага, кремовете имат временна реакция, после нещата пак се връщат и така докато се управи малко времето.
Виж целия пост
# 2
Аз сега спрях тоя който доктора ми го изписа и започнах с един на Stendhal /не са особено популярни в БГ но са доста скъпа фирма/,еми за трети път се мажа тази сутрин и помен няма от пъпките http://www.fragrancesandcosmetics.com.au/brands/Stendhal.htm само че тук не виждам моя Bio-rosis /води се за розицея,но и лекува и това явно../
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия