Помощ! Преминаване към АМ

  • 1 703
  • 3
Здравейте мами, имам нужда от помощ!

Мацката ми е на 6 месеца и дойде момента да давам и АМ. До сега е била само на кърма (давала съм от шише), но сега трябва да има хранения и с адаптирано мляко. От една седмица започнах да й давам и пюренца. Педиатърката ме посъветва да започне с хипоалергенно мляко в началото и аз й купих NAN 2 HA, което тя хич не харесва.
Въпросите са ми:
1. Подходящо ли е да премина директно на мляко, на което пише "2"?
2. Дали не харесва марката или това е вече преходно мляко, с което не е свикнала? Т.е. да пробвам да сменя марката или номера на млякото?
3. Мога ли да смесвам кърма и АМ в едно шише за да доближа вкуса до кърмата?
4. Мога ли да давам кърма след АМ на едно хранене?
5. Кое АМ харесват вашите бебета и лесно ли преминахте на АМ?

Благодаря предварително за всички съвети и препоръки!
Виж целия пост
# 1
Здравей,  Simple Smile
1. Хедра беше писала, че от кърма е добре да се премине на единица за известно време и след това двойка.

2. ХА са си малко кофти на вкус. Ако нямате алергенни проблеми и не сте рискова група, аз не бих давала ХА.

3. Може да смесваш, няма никакъв проблем.

4. Може, стига да иска. Но по принцип е хубаво да се започва с кърмата и псоле да се дохранва с АМ, защото винаги има вероятност да не иска да си дояжда и да остане мляко, а кърмата е доста по-ценна и ще е жалко.

5. Аз кърмих само 15 дни, така че преминахме без проблем. Аптамил пиеше. Минахме през Фризолак и НАН, но ужасно запичат и двете и ги махнах бързо.

Сега са много хвалени млека Лактана Био и Розов Хип. НАН отдавна не е това, което беше. Аз бих го сменила. Ти ще си прецениш, успех  Hug
Виж целия пост
# 2
Блонди, благодаря за изчерпателния отговор!   bouquet
Виж целия пост
# 3
И ние сме на НАН още от началото,но не се е случвало да се запече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия