ОСТАВИХА БЕЗ ХРАНА ДЕЦАТА ОТ Д. КУХНЯ JUNIOR MENU!!!!!!!

  • 1 018
  • 14
Представяте ли си!!!!!!!!! Днес в кв.Белите брези, където тази кухня доставя в магазин Буратино, останаха с пръст в устата всички майки с бебета, дошли да си вземат предплатената храна!!! Shocked Никой от представителите на тази кухня не се появи с храната за деня!!! Не отговарят на никой от телефоните си и ......................... направо нямам думи!!!!!!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Не ме учудва, доста негативи се изписаха за тази кухня  newsm11
Виж целия пост
# 2
Гадна работа, ама пък чак да пускаш 4 пъти една тема. Я кола се е скапала, я нещо друго се е случило, все ще забъркате нещо, няма да останат гладни децата...
Виж целия пост
# 3
Едва ли ги е пуснала нарочно 4 бр.  Laughing

За кухнята - всичко се случва, хора сме, не е фатално, ще сготвите нещо (аз пък никога не съм записвала на кухня), но въпросът е в некоректното отношение към клиентите, няма да им стане нищо, ако вдигнат телефона и се извинят ...
Виж целия пост
# 4
Ами те не са много по телефонните обаждания от тази кухня. Аз съм се записвала на два пъти преди време - точно в Буратино в Белите брези. Но детето не я харесваше. Когато съм намирала люспи от лук и почти сурови и хрупкащи зеленчуци  - лук, картофи, моркови и др. след много упорито звънене със успявала да се свържа за да се оплача с цел да обърнат внимание и да контролират храната. Не, че е имало ефект ...
Виж целия пост
# 5
Много неприятно Rolling Eyes. Няма ли къде да пуснете оплакване ? Освен във форума разбира се  Crazy.
Виж целия пост
# 6
Не знам как имате доверие на тази кухня. Аз си предплатих за цяла седмица, взех само един път, храната беше отвратителна. Дано успеете да защитите правата си.
Виж целия пост
# 7
И в квартал Света Троица вчера нямахме храна,а най-лошото е, че казаха че и днес най-вероятно няма да има храна.И никой нищо не ти казва.Вчера ходих 4 пъти да проверявам и нищо.Казаха само че е станал някакъв инцидент и това ел Ще видим днес дали ще има храна.
Виж целия пост
# 8
Е днес поне имаше храна, но никой не ти казва защо вчера нямаше.
Виж целия пост
# 9
Вчера и ние останахме без храна - в кв. Лагера. Днес също никой не обясни какво е станало. Сигурно са имали проблем. Дано не случва повече.
Виж целия пост
# 10
Миналата седмица пък им бяха откраднали буса, с който разнасят храната и в кв."Гоце Делчев" останахме с пръст в устата.
От тази седмица пък вече не доставят, защото детския магазин го закриха и се ориентирах към друга кухня и не съжалявам  Peace.
От "Джуниър" повече няма да взимам, дори и вкъщи да ми я носят  Naughty.
Виж целия пост
# 11
Сърбала съм им попарата /преди 2 г/ ooooh!
Лошо - не са се променили  Confused
Виж целия пост
# 12
Ние,от кв.Левски също останахме вчера без храна.Жената от пункта звънеше постоянно ту на шофьора,ту на кухнята-майка.Никой не си вдигаше телефона.Днес ми дадоха обяснение,че им откраднали колата.Така като гледам и друг път са го правили,нещо мамят.
Виж целия пост
# 13
Наистина всичко се случва...,но трябва да си коректен към клиентите си!Най-малко  е трябвало да уведомят пунктовете , че има някакъв проблем.Все пак хора сме и всеки би разбрал...
Аз сега съм в процес на проучване, коя кухня да избера са моето бебче.Около нас няма пунктове и за това ще трябва да се ориентирам към тези, които предлагат доставка...  Thinking
Виж целия пост
# 14
Аз бях при конкуренцията им, но дори в най-големите ледове и снегове съм имала храна, винаги съм получавала информация за това, което ме интересува, и винаги са ми реагирали адекватно, дори и в последния момент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия