Педиатър от клиниката на Др Мазнейкова, Света София

  • 4 117
  • 5
Здравейте, моля ви ако има мами които посещават клиниката на др Мазнейкова да дадат малко повечко инфо за педиатрите, как се процедира, със здравна каса работят ли или посещенията се заплащат, въобще може ли да се направи избор на педиатър за детенце там? Какви са впечатленията ако да?Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Побутвам темата,защото и мен ме интересува!
Моля мамите които си водят там дечицата да споделят мнение!Благодаря!
 Grinning
Виж целия пост
# 2
Simple Smile няма ли мами , които да си водят дечицата на педиатър в клиниката на др Мазнейкова?
Виж целия пост
# 3
И мен живо ме интересува тази тема, но явно никой не е запознат.
Виж целия пост
# 4
Ами темата пак мина на втора страница

Момичета, защо не попитате в клиниката, поне за цените и условията инфото ще е най-меродавно.
А пък иначе, който си води детето, нека сподели
Виж целия пост
# 5
Аз раждах там преди 2 месеца и имах право на 2 контролни прегледа на детенцето. Ходих при д-р Дамянова, изключителна жена и лекар, оцених я още при престоя си в болницата, много слънчева жена  Peace
Препоръчвам я с 2 ръце, но не работи със ЗК, а цената на прегледа незнам колко е, трябва да се пита  Peace
Други педиатри незнам дали имат там, не съм се интересувала, записах си детето в близката поликлиника и засега съм доволна, при нужда обаче от допълнително мнение бих посетила д-р Дамянова, въпреки платения прием  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия