на море в св. Влас?

  • 1 837
  • 8
някой дали е бил  скоро в село св. Влас? имате ли прадстава от цените по заведенията и на плажа.
Виж целия пост
# 1
Здрасти Simple Smile
Аз съм била във Влас- много е красиво и готино местенце.Няма да съжаляваш, но точно за цените немога да ти кажа защото не съм сядала никъде.Аз съм от Бургас и затова имам тези впечатления от Влас-но предполагам че ще са малко по-скъпички от останалите.
Ако отиваш там на море help  sport027 help-весело изкарване и много тен  Nature Sunny
Виж целия пост
# 2
И ние бяхме влюбени във Влас, но....месец май минахме оттам....отвратих се Sick
Строеж до строеж, огромна мръсотия навсякъде, не бих отишла скоро пак там
Виж целия пост
# 3
Стела,то абсолютно навсякъде тук по курортите до май месец дори малко от юни е така-строежи.прах.мръсотя.Това е защото искат да хванат сезона хотилиерите и бързат да си заваршат хотелите.Но сега не е така-всичко е много по-хубаво.Поне аз така мисля.
  love001 от мен
Виж целия пост
# 4
Дано строежите да са по-малко поне от Сл. бряг, че вече не знам.
Четох в някакъв английски сайт за един бразилски ресторнат във Влас. Чува ли ли сте. Стана ми интересно, защото там има мнения на англичани, които са си купили къщи във Влас.
Но пък (без да обждам никой) вкусът на англичаните за храна не е точно еталон... Mr. Green

Е, аз от понеделник съм там. Притесняват ме само противоречивите информации за цените, ама колкото-толкова.

приятно къпане е на вас в топлото моренце  sport027 help  sport027 help  Nature Sunny
Виж целия пост
# 5
Във Влас храната е значително по-евтина от Слънчев бряг и Несебър. Можеш да спиш и да се храниш във Влас, а да се разхождаш из Несебър или Слънчев бряг.
Плажът на Парадайз - на Илия Павлов е хубав и безплатен. Не се плаща и паркинг. Но трябва кола - отбиваш се малко преди самият комплекс по един черен път.
Единственото неудобство са строежите.
Хората са любезни и отзивчиви.
Виж целия пост
# 6
Преди седмица се върнах от Св. Влас. Ходя всяка година, за цени на квартири не мога да ти кажа, щото имаме семеен апартамент. Наистина доста се строй и има малко мърсотия. Плажовете не са лоши, има си капанчета с нормални цени. Ако искаш да ползваш чадър - 4 лева, шезлонг - 4 лева, паркинг на плажа - 4 лева. Свободна зона на плажа има ама трябва най късно до 9.30 да си отишъл, щото после свършват местата и се започва 4 лева, 4 лева  Grinning. В самия Влас места за разходки и забавления няма много, но пък Сл. Бряг и Несебър са ти много близко, но пък там цените са доста солени Laughing.
Виж целия пост
# 7
ние имаме резрвация за хотел, така че нощувките не ме вълнуват вече, но просто не знам желанията на дечко на какви суми ще възлизат.
от това, което пишете, излиза, че нещата не са се променили ценово спрямо миналата година, което много ме радва.

много ви благодаря.
Виж целия пост
# 8
И ние ходим там. Не се тревожи, няма да е чак толкова по- скъпо в сравнение със Слънчев бряг и Несебър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия