Детски чорапогащник

  • 1 249
  • 10
Здравейте,
къде в центъра на София има богат избор на детски чорапогащници?
Виж целия пост
# 1
е мерси
Виж целия пост
# 2

А това какво означава? Нали не очакваш някой да ти отговори на минутата ?  Sunglasses

-------------
Не знам какво разбираш под "богат избор". Аз харесвам чорапогащниците в новия детски магазин OBAIBI в МОЛ-София. От там купувам на моята дъщеря. Виждала съм детски чорапогащници по сергии на Женския пазар, а също така и по сергии по улиците из центъра, примерно под колоните на Графа. Във всеки детски магазин, където продават детски дрехи, има някакви чорапогащници - примерно Premaman, Mothercare, Petit Bateau...Ако си конкретизираш питането и обясниш какви са ти критериите, предполагам, че повече хора ще могат да ти отговорят. 
Виж целия пост
# 3
Ако става въпрос за София аз купувам от мол "Булеварда" на втория етаж едно магазинче заредено със стока на" Mc beby" -та там има едни ароматизирани чорапогащници и съм много доволна.Цената им е 5-6 лева и са супер издръжливи на носене и пране и има много красиви разцветки.Дано да съм помогнала Wink
Виж целия пост
# 4
Джъмбо или на Витошка в безистена на бившата Хавана.  Сега там има пицария Трол, а от другата страна Ловно-рибарски ресторант. В коридорчето навътре има 2 магазина за детски дрешки, разделени по възраст.
Виж целия пост
# 5
Ако става въпрос за София аз купувам от мол "Булеварда" на втория етаж едно магазинче заредено със стока на" Mc beby" -та там има едни ароматизирани чорапогащници и съм много доволна.Цената им е 5-6 лева и са супер издръжливи на носене и пране и има много красиви разцветки.Дано да съм помогнала Wink

Къде се намора този МОЛ - Булеварда
Виж целия пост
# 6
Да, къде се намира този мол?  33uu
Виж целия пост
# 7
ДА, КЪДЕ Е МОЛА?
Виж целия пост
# 8
MOЛ Булевардът мисля, че се намира на бул. "Александър Малинов"(Младост), малко след пешеходния надлез.
Виж целия пост
# 9
Има и в Колев и Колев. В КОМСЕД (http://www.comsed.net/) в Борово със сигурност, защото на дребчо от там му взехме няколко.
Виж целия пост
# 10
Има много хубави разцветки и във Wenice на ъгъла на България и Гоце Делчев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия