За депутатските пенсии -петиция!

  • 806
  • 11
Аз не мисля , че го заслужават.А вие?
http://www.bgpetition.com/bez_pensii_za_deputatite/index.html
Виж целия пост
# 1
Много ясно, че не заслужават.
Виж целия пост
# 2
Тези не заслужават нищо.
Виж целия пост
# 3
 Banghead  тази петиция е нещо такова, но си струва да опитаме. поне ще чуят звука от блъскането в стената. Жалки човечета
Виж целия пост
# 4
Това е чудовищно! #Cussing out А голяма част взимат пенсий по100 лева.  Naughty И този път ако се примирим сме .... #Cussing out
Виж целия пост
# 5
трябва да ревизирате доста петицията, ако съм разбрал правилно тази новина:

Цитат
Депутатите се разминаха с пенсия от 1500 лв.
03 декември 2008 / News.dir.bg
Независимите депутати Йордан Величков и Петър Берон оттеглиха подписите си от законопроекта за промени в Кодекса за социално осигуряване.
С това броят на народните представители, които се отказаха от предложените промени, стана осем.
Вчера подписите си оттеглиха четирима депутати от Коалиция за България и двама от "Атака".
Предложението предвиждаше пенсиите на народните представители да бъдат в размер на 70 на сто от заплатата им като депутати, което е около 1500 лева.
24 часа твърди, че и 5-имата соцдепутати, които подкрепиха проекта са денонсирали подписите си, след като на вчерашното си заседание лявата ПГ се разграничи от тях. Преди заседанието един от групата - Костадин Кобаков, се заричаше да предизвика дебат сред другарите си.
"Аз мисля, че народният представител трябва да взима над 1500 евро пенсия", смяташе до преди дни Кобаков (виж линка).
Виж целия пост
# 6
Поредното голямоооо оливане!!!! Мисля, че не трябва да се допуска това нещо! Ужас, ега си тъпите нахали ................. голяма работа свършили те, че и старините си да подсигурят, гадняри.............. сякаш само те ще са пенсионери в тази държава ................ НЕ НЕ НЕ!!! За тях само  #2gunfire
Виж целия пост
# 7
Самият факт, че изобщо не са се посвенили да внесат подобно предложение е достатъчно показателен що за хора са народните ни избранници и колко ги е еня за българския народ. Аман!
Виж целия пост
# 8
Това май е част от предизборната кампания. Да ги избираме доживотно, че ако на всички трябвада се дава такава пенсия...
Виж целия пост
# 9
   Кой им обръща внимание на тези петиции вече? Никой! Те като си решат нещо,си го правят,много им пука от разни петиции в нета! Купиха ли си за пет милиона евро мерцедеси? Купиха си,защото този път закъсняхме с петицията.
Виж целия пост
# 10
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351906.0
Тая тема не е ли за същото и за същата петиция?
Досега съм видял точно две петиции да са свършили работа.
Виж целия пост
# 11
Кой им обръща внимание на тези петиции вече? Никой! Те като си решат нещо, си го правят, много им пука от разни петиции в нета! Купиха ли си за пет милиона евро мерцедеси? Купиха си, защото този път закъсняхме с петицията.

Може да сме закъсняли, но е крайно време да им покажем, че не могат доживот да тегнат на гърба на народа заради нищоправенето по време на мандата им. Заради това, че в продължение на 4 години или дремят по банките или въобще ги няма в залата защото ден година храни, а рабoтилите по 30-40 години да вземат по 150-200 лв. пенсия.
Живот, пари и власт си имат граници.
Но явно народа си го заслужава, щом цели 18 години продължава да избира и търпи все некадърни и мислещи само за джоба си управници.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия