Преминаване от М-Тел към Вивател - става ли лесно?

  • 1 362
  • 12
Вивател имат изгодни промоции в момента, евтини разговори с чужбина, евтини телефони и т.н.

Обаче не знам как са като оператор, има ли доволни (недоволни) - кажете всичко!  Wink

И още едно въпросче - мудна ли е процедурата по преминаване от М-Тел към Вивател, при положение, че искам да си запазя номера? (от Вивател казаха, че трудно ще ни пуснат  Rolling Eyes)

Благодаря предварително за всички мнения по въпроса!
Виж целия пост
# 1
Трудно, даже никак. Нямам личен опит, но неволно присъствах на разговор на една жена, която искаше да направи същото, със служителка в М-тел. Освен, че я бяха разкарвали 100 пъти и размотавали с недомлъвки, неточна информация и вдигане на рамене, като слушах какво и говореха, изобщо нямаха намерение да предприемат каквото и да е, дори казаха, че не предлагат такава услуга.
Виж целия пост
# 2
Киса наблюдения по процедурата за смяна на оператора нямам,но за Вивател мога само суперлативи да изкажа.Аз ползвам техните услуги от както са на пазара и съм много доволна,но да споделя,че съм с полицейска карта и при мен абонаментния план и тарифите са доста по различни.
Виж целия пост
# 3
Не знам точно как става номера със сменянето на оператор и запазването на номера.Доколкото съм чувала ,за да го направиш ще трябва да плащаш месечна такса и на стария си оператор за тази услуга. Confused
Аз замених Глобул с Вивател,но направо с нов номер и съм супер доволна.За 40 лв. получавам 3 часа време за разговори към всички мрежи,а като не си изговоря минутите,остатъка се прехвърля автоматично за следващия месец и не губиш нищо от неизразходваното.
Била съм и на М-тел и на Глобул и нито един от двата оператора не ми е предлагал такива изгодни условия. Simple SmileТака,че щом можеш минавай на Вивател,вярвам,че няма да съжаляваш. Peace
Виж целия пост
# 4
И аз се замислям да мина на Вивател...абонат съм на Мтел вече 10 години,уж минах на  "страхотно"изгодна тарифа с 500безплатни мин.а само след 2 седмици нямам никакви минути и сметката ми е около 90-95лв,нормално ли е? Thinking
Виж целия пост
# 5
Мерси на всички за отговорите!

Дано се включи някой, който е минал по тази процедура.
Виж целия пост
# 6
Става, зависи от настроението на служителите на М-тел. Ако искаш да си запазиш и номера, отиваш в някой офис и пускаш молба да ти издадат удостоверение за преминаване към друг оператор. След два дни получаваш смс, с който ти съобщават дали ти е уважена молбата и в срок от два дни отиваш и си взимаш удостоверението. А, за молбата заплащаш 5 лева. Удостоверението е валидно един месец. Успех! Peace
Виж целия пост
# 7
И аз се замислям да мина на Вивател...абонат съм на Мтел вече 10 години,уж минах на  "страхотно"изгодна тарифа с 500безплатни мин.а само след 2 седмици нямам никакви минути и сметката ми е около 90-95лв,нормално ли е? Thinking
Тези 500 минути са в рамките на определена група от 12 номера, а не към всички. Когато говориш с хора извън, естествено, че си плащаш по стандартна тарифа.
Не бих сменила скоро Мтел, само те имат покритие там, където ходим.
Виж целия пост
# 8
Минавам само да дам още един глас ЗА Вивател.
От година и 3 м. съм абонат!
Виж целия пост
# 9
Аз от 2 години съм абонат към Vivatel и съм много доволна. Никакви забележки.
Виж целия пост
# 10
Става, зависи от настроението на служителите на М-тел. Ако искаш да си запазиш и номера, отиваш в някой офис и пускаш молба да ти издадат удостоверение за преминаване към друг оператор. След два дни получаваш смс, с който ти съобщават дали ти е уважена молбата и в срок от два дни отиваш и си взимаш удостоверението. А, за молбата заплащаш 5 лева. Удостоверението е валидно един месец. Успех! Peace

А какво би било основанието на отказ на молбата  newsm78

Имам същия проблем и се чудех и аз от къде да започна...
Виж целия пост
# 11
Водете си писмено диалога с бившия оператор, или поне с мейли.
Ако получите отказ, се обърнете към КЗП.
Ползвайки услуга, също сте потребител.
Виж целия пост
# 12
Радвам се че има нови отговори, и то все добри.  Simple Smile Май скоро ще се ходи до Вивател.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия