На какъв подарък ще се зарадва вашата половинка?

  • 2 716
  • 27

Анкета

Какво ще подарите на половинката си за Коледа?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 23 дек 2008, 12:45

Я да видим кой как се справя с този проблем...
Моят мъж се цупи на дреха или козметика, та предпочитам да му купя или хубав кожен колан, или нещо за хобито му - нож, въдица...
Ето и един сайт, с предложения за мъжки подаръци:   www.tomaxshop.com

Дайте и ваши оригинални предложения.
Виж целия пост
# 1
Нищо. Wink
Виж целия пост
# 2
Моя мъж е луд на тема часовници,и най много би се зарадвал на такъв подарък.
Виж целия пост
# 3
Със сигурност - хеликоптер с дистанционно  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Моят ще се зарадва на това Peace
Виж целия пост
# 5
Мобилен телефон.
Виж целия пост
# 6
Моят мъж би се зарадвал на всичко, що е техника - от най-малкото до най-голямото  LaughingPeace
Виж целия пост
# 7
Ей тва е готина тема!!!  newsm10
Аз лично все търся идеи за оригинални подаръци в Нета! Трябва да се следи темата.
Аз съм му подарявала пуловери, списания за риболов (в едното имаше и някакъв диск), редовно му купувам и попълвам малки картички (включително и със стихчета измислени от мен), той отказа цигарите и от миналата нова година не пуши, но му купих 2 пури - едната беше Давидоф и придружена от малките бутилки 50 гр Джак Даниелс. Въдици или нещо техническо не бих му взела, защото той разбира от тези неща и е редно сам да си хареса, избере и купи. Подарявала съм му шоколад, шоколадови бонбони сърца, 1 роза, 1 карамфилче ли беше веднъж какво, за първата ни годишнина като гаджета му пратих по куриер цвете в саксия с писъмце и картика, друг път също съм му пращала писма и картички, но вече като сме заедно не върви Wink. Подарявала съм му и бельо. Веднъж наскоро му сложих патронче водка във вътрешния джоб на якето с бележчици, за да ги открие на работа, но той сутринта усети тежината и ме разконспирира  Grinning (това беше идея шега от един форум, а аз я осъществих на практика Simple Smile). Мисля да пробвам и с бележки из дрехи или някъде другаде. Преди 2 години някъде (бяхме си гаджета само) на Коледа дойде по-късно вечерта и при мен и моето семейство и тъй като всички деца Simple Smile имахме подарък, не исках той да е без, така че му взех чифт чорапи, надписах му картичка и ги опаковах с подаръчна хартия. Simple Smile Подарих му за първия ни Св. Валентин чорапи с пръсти, фигурка на клечка. А той на мен ми нарисува картина-графика на голямата ми любов - КОНЕТЕ! Simple Smile Вземала съм му сувенири, играчка количка, вестник. Simple Smile
За един рожден ден му направих и презентация на ... (уф сега забравих програма, може да я напиша по-късно), отнасяща се до нас и нашата връзка. Много й се зарадва.
Казвам какво по принцип съм правила ей така. Неща, които мисля, че са добри за връзката. Той също ми носи цветя понякога, дори и без повод, дори и откъснати случайно. Нооо ние сме още съвсем млади пишлемета, аз след 9 дена навършвам 21, а той този месец пак - 25. Женени сме от януари, а сме заедно от 3,5 год. Имаме и слънце-момиченце, което утре става на 6 месеца! Simple Smile Така че още съм ентусиазирана, дано това не преминава с годните!!!  Praynig
А за коледа - сега не знам. Simple Smile
До скоро на всички!!! Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 8
На мобилен телефон или всякакви аксесоари за него.
Виж целия пост
# 9
Купих му електрическа самобръсначка, дано да му хареса  Simple Smile. А понеже има и рожден ден на нова година сигурно ще се сдобие и с нови очила или нов часовник  Sunglasses
 Peace
Виж целия пост
# 10
В писмото до дядо Коледа (включи се и той при децата) си поръча телефон или слънчеви очила.
Обичайно се радва на всякакви подаръци от мен, много обича подаръците.
Виж целия пост
# 11
Аз вече купих часовник Casio.
Виж целия пост
# 12
Купих му електрическа самобръсначка, дано да му хареса  Simple Smile. А понеже има и рожден ден на нова година сигурно ще се сдобие и с нови очила или нов часовник  Sunglasses
 Peace
И аз това съм решила,но не съм мислила още каква точно...  Thinking
Виж целия пост
# 13
Бутилка скъп луксозен алкохол.
Виж целия пост
# 14
Аз съм решила да му купя комплект качествени инструменти. Mr. Green Все го карам да поправя разни неща из къщи,а той все мрънка,че нямал незнам- си- къв ключ,клещи и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия