Раждане една година след секцио

  • 546
  • 2
Здравейте момичета!
Имам един-два въпроса, надявам се, че не са глупави  Embarassed Август месец родих със секцио първото си дете. Попитах доки, кога най-рано може да мисля за второ дете, а той ми каза, че трябва да изчакам 2 години. Въпросите ми са:
1. Какво се прави при евентуална бременност преди този срок?
2. Невъзможно е заради рязането на матката да износя плода или не трябва да раждам секцио отново?

Малко объркано го написах, за което се извинявам. Предварително ви благодаря за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз съм с две раждания секцио през 1г. и 8м. Докторът ми беше казал да не забременявам две години, още повече, че имаше някакви усложнения по време на първата операция. Но ние много искахме деца с малка разлика и на 11 месец след първото раждане отидох на преглед. Докторът каза, че всичко е ок и можем да действаме  Simple Smile и забременях веднага. не съм имала никакви проблеми с износването и второто раждане.
Естествено, всичко е индивидуално и зависи от организма.

Моят съвет е просто преди да забременееш да посетиш доктора си и той да си каже мнението.

А ако пък вече си бременна  Simple Smile - отново посети доктора си - той е най-компетентния по въпроса с износването на бременността и раждането.
Виж целия пост
# 2
Първото ми дете беше на 8 месеца и половина когато забременях с второто,не беше планувано,но си го оставихме.Не съм имала никакви проблеми през бременноста,за разлика от първата,която беше планирана.И двете съм ги родила секцио-и всичко беше нормално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия