мнение за д-р Мариян Иванов

  • 12 922
  • 8
Здравейте

Някой посещавал ли е д-р Мариян Иванов - хомеопат

Моля споделете мнение доволни ли сте имаше ли ефект лечението


Предварително благодаря
Виж целия пост
# 1
Макар запитването да е старо, ще споделя мнение. Попадам на него именно защото търся загубените координате на д-р Мариян Иванов. В живота ми се е случвало два пъти да търся неговата помощ. И сигурно както се досещате, съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО доволна от начина на лечение. Първия път ме спаси от чернодробен проблем с недотам добре установен от традиционната медицина произход и след като бях похарчила сума ти пари за скъпи традиционни лекарства. Срещу две капсули от по 7 лв. се излекувах. Доста жени знаят колко болезнен може да е месечния цикъл. Благодарение на хомеопатичните предписания на д-р Иванов се спасих  и то ЗАВИНАГИ от това страдание при това само с един курс лечение. Днес чакам дете и отново се сетих за доктор Иванов, както предполагате пак поради неспособност и на трите лекари, при които правя консултации да определят причините за сърбеж по цялото тяло. Аз лично предполагам, че пак се касае за проблем на чернодробна основа. Та надявам се докторът да помогне и този път. Да е жив и здрав и господ да го благослови! Това е личното ми мнение.
Виж целия пост
# 2
ПРЕДИ 5-6 ГОД.ПОСЕЩАВАХ ДР. ИВАНОВ,ВЪВ ВРЪЗКА С ХРАНИТЕЛНАТА АЛЕРГИЯ И СЕННАТА ХРЕМА НА МАЛКАТА СИ ДЪЩЕРИЧКА.НА ВТОРИЯТ ДЕН ОТ ЛЕЧЕНИЕТО НЯМАШЕ И ПОМЕН ОТ ХРЕМАТА,С КОЯТО СЕ БОРИХМЕ ЗАЕДНО С ВСЕИЗВЕСТНИЯ ДР.МУСТАКОВ ПОВЕЧЕ ОТ ДВА МЕСЕЦА.ИЗЛЕКУВА И ХРАНИТЕЛНАТА АЛЕРГИЯ,ВЯРНА С ЛЕЧЕНИЕ,КОЕТО ТРАЕШЕ ДЕВЕТ МЕСЕЦА,НО И ТОВА Е ФАКТ.САМИ СИ ПРАВЕТЕ ИЗВОДИ ЗА ДР.МАРИАН ИВАНОВ
Виж целия пост
# 3
Д-р Мариян Иванов е автор на книгата "Хомеопатия за деца от 1 ден до 16 години". Не съм имала личен контакт с него, но от начина, по който е написана книгата, съдя, че този човек си разбира от работата. Налагало се е да лекувам децата си според написаното от него, когато не мога да се свържа с хомеопат - успявала съм да се справя. Бих ги завела на преглед при него, ако открия координатите му.
Виж целия пост
# 4
От кой град е?Моля,ако някой има координатите му да ги даде
Виж целия пост
# 5
Темата която бях пуснала наистина вече е стара но така или иначе  посетихме въпросния доктор .Впечатлиме приятно като накрая ми дадоха касова бележка за 60лв платени от мен .Иначе никакъв ефект от лечението му предписано набързо и без никаква логика .

Виж целия пост
# 6
Тази тема за мен е особено интересна, независимо от кога е. Какво е било заболяването на детето, което д.р Иванов не е могъл да излекува и как разбрахте, че лекарствата са предписани без всякаква логика?
Виж целия пост
# 7
И аз и детето сме му пациенти от 2000г. Преди детето боледуваше по- често и съответно често го посещавахме. Пазя си рецептите му с описание на симптомите когато ги е предписвал и така намалих посещенията. Имам и повечето от книгите му и с тяхна помощ се оправям и сама. Само за по-сериозни проблеми го търся. Харесва ми ,че освн хомеопатия предписва и билкови добавки, изобщо само природосъобразно лечение. Преглежда  в мед. център Фитолек.
Виж целия пост
# 8
Аз също искам  да споделя своите впечатления от изключителния професионализъм, компетентност и коректност, които Д-р Мариян Иванов, проявява към пациентите си. С лечението, което Д-р Иванов провежда на сина ми вече няколко месеца , постигнахме такива резултати, каквито не успяхме да достигнем за период от 3-4 год. терапия при други специалисти. Това за мен е невероятен успех! Ето защо съм изненадана от мнението на carlinka05 и ми е безкрайно интересно да разбера, за какво заболяване все пак става въпрос?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия