Детска градина ДАРА в Малинова долина

  • 753
  • 3
Моля, майките които имат впечатления за тази градина  / http://www.ecodara.com/home.html / да споделят мнение  Praynig
Днес говрих с директрката по телефна - стори ми се много любезна, но ще бъда благодарна ако някой сподели лично мнение от тази градина.
Виж целия пост
# 1
Да побутна малко и аз. И мен ме интересуват преки впечатления от тази градина.
T@LI, когато говорихте с деректорката какво каза има ли свободни места? Виждам че сме в една възрастова група.
И последно на мобилния или стационарен телефон се свърза с директорката, тъй като при мен намяше успех с никой от обявените телефони.

Позсрави  Hug
Виж целия пост
# 2
И мен ме интересува,ще следя темата Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Вчера отидохме с таткото на посещение. Директорката е млада, симпатична и бременна  Laughing
В цялата къща към момента са 4 деца, капацитета на къщата е максимум 10 деца. Нямат сертификат за работа от МОН, каза че ще подготвят документи. Нямат отделни групи - дечица имаше на 1год. и 2 месеца и на 4 год., Което значи според мен че децата ще бъдат учени и забавлявани всички заедно. И явно, че като стигнем до предучилищна ако сме там ще трябва да го местим, което е малко кофти за детето. Имат двор, но не е подходящо за излизане след като е валяло дъжд - тревичката е доста кална. Може за вбъдеще да се сетят да сложат гума, както в някои други градини. Храната е кетеринг.
Спалната е на 2-ри етаж, хубавото е че при стълбите са сложили обезопасителна врата. Отопляват къщата с камина, която мъничко ме притеснява да не се лепне някое детенце там, но малките бързо се учат и мисля, че не ги оставят без надзор.
Аз се чудя между тази градина и ЧДГ ''РАЙ'', която е от другата страна на околовръсното. РАЙ видимо са по-специализирани, къщата е нова и свежа. Децата са разделени по-групи и ги занимават по групи. Там не ми харесва, че спят всички дечица /от всички гупи/ в една обща спална. Което малко обезмисля факта, че са по малко деца в група и уж по-рядко ще боледуват.
Ако ви интересува друго питайте  Hug
Аз още мисля  Wink

п.п. Забравих да добавя, че една от майките, чието детенце е там на градина живее в съседния вход на нашият блок и се опитвам да я открия за да поговоря с нея лично. След това ще докладвам отново Simple Smile

п.п. Сетих се още нещо - в центъра няма медицинско лице.

Хайде мамите с повече опит с градините да дадът съвет Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия