относно един оби4ай на сватбата

  • 6 360
  • 31
Става въпрос за ритането на мен4ето с вода,което по на4ина по който застане предвещава какво ще бъде бебето(мом4е или моми4е)на мен застана с дъното нагоре, а никой незнае какво озна4ава въпреки 4е правихме този оби4ай.Някой знае ли?
Виж целия пост
# 1
Това са суеверия и измислици, за да стане сватбеното тържество по-весело. Ако чакаш бебе и искаш да знаеш пола му отсега, менчето няма да ти даде никаква информация за това. Просто отиди на гинеколог и ехографски преглед.
Виж целия пост
# 2
 newsm78

 ooooh!Какво ви става днеска,бе хора??? Какви са тия теми???
Виж целия пост
# 3
не не 4акам бебе,но ми беше интересно да знам  Simple Smile и се извинявам за темата ако на някой не му харесва Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Обичай като обичай... точността му е 50% (освен ако "първото бебе" не са разнополови близнаци  Mr. Green).
Такъв, какъвто съм го гледала, е не как ще застане менчето, а кое цвете ще изпадне (нали вътре слагат бяло и червено цвете) - едното е за момче, а другото - за момиче, но не помня кое-кое беше...
А може и да говорим за друг обичай  Thinking ...
Виж целия пост
# 5
С дъното нагоре,ще е момче(50 % гаранция)
Виж целия пост
# 6
Става въпрос за ритането на мен4ето с вода,което по на4ина по който застане предвещава какво ще бъде бебето(мом4е или моми4е)на мен застана с дъното нагоре, а никой незнае какво озна4ава въпреки 4е правихме този оби4ай.Някой знае ли?
Хич не им вярвай на тия обичаи!  LaughingНа мен се падаше момче уж,пък родих две момичета Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Едва ли момичето смята менчето за единствения източник на информация относно пола на бъдещото бебе.  Отпуснете се и съзрете веселото в живота. 
Аз не знам значението мила, надявам се сватбата ти е била весела, щастливи дни ти желая. 
Виж целия пост
# 8
ох, много сте оригинални, браво.
Жената не пита какъв ще е пола на бебето й ( тя  Не чака бебе).
Иска да знае какво означава традицията с менчето. Логичен в-с.
Менчето аз не знам да има такова значение, ритва се за здраве, да ви върви по вода.
Виж целия пост
# 9
Според начина по който застане ли?  newsm78
Това за пръв път го чувам  Thinking
На нашата сватба,а и на всички на които съм присъствала вътре в менчето има малко вода,в която плуват червен и бял карамфил.Който изхвърчи по-напред при шута такова ще е детето.

П.С.ЧЕРВЕН-момче
       БЯЛ     -момиче
 bowuu
Виж целия пост
# 10
Този обичай за пръв път го чувам.Знам за чашите ,които се чупят,че при четен брой парчета ще е момиче,а при нечетен момче.
Но кой ще се наеме да брои парчетата  Mr. Green

Бях чувала,че първата дума на детето ти ,ако е в женски род второто дете ще е момиче и обратно.Моята дъщеря каза "мама",но второто ми дете е момче.
Ха сега ходи и вярвай.
Виж целия пост
# 11
Обичая с менчето и аз знам ,че е за късмет и успех в начинанието(първи учебен ден,нова работа,щаслив семеен живот и тн.)за първи път виждам да се свързва с пол на дете. Thinking
Виж целия пост
# 12
И аз знам, че в менчето се слагат 2 цветя с различен цвят - едното е за момиче, другото за момче.Като се изрита менчето,което цвете е излязло, такова ще бъде първото детенце.На мойта сватба излезнаха и двете цветя и родих близнаци - момче и момиче. Heart EyesНезнам случайност ли е или съдба, но съм много радостна и щастлива.
Виж целия пост
# 13
И аз знам, че в менчето се слагат 2 цветя с различен цвят - едното е за момиче, другото за момче.Като се изрита менчето,което цвете е излязло, такова ще бъде първото детенце.На мойта сватба излезнаха и двете цветя и родих близнаци - момче и момиче. Heart EyesНезнам случайност ли е или съдба, но съм много радостна и щастлива.

Ай стига бе,сериозно?Виж ти?! Thinking
Виж целия пост
# 14
Според начина по който застане ли?  newsm78
Това за пръв път го чувам  Thinking
На нашата сватба,а и на всички на които съм присъствала вътре в менчето има малко вода,в която плуват червен и бял карамфил.Който изхвърчи по-напред при шута такова ще е детето.

П.С.ЧЕРВЕН-момче
       БЯЛ     -момиче
 bowuu


  И аз знам, че това е значението..на мен ми бяха сложили само червени цветя от ресторанта и се появи момченце Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия