ПЕРАЛНЯ СЪС СУШИЛНА АЕГ

  • 13 875
  • 14
Наскоро си купихме пералня със сушилна АЕГ.Но упътването е  на немски и малко ми  е трудно.Не знам дали правилно Пускам програмата за сушене ама ми върти дрехите 2 часа и пак не са напълно сухи .А на свекърва ми сушилната ги суши за 40 мин.Нещо моята май не е както трябва.Някой от вас ако ползва сушилна би ли споделил нещо повече. Hug
Виж целия пост
# 1
Отиди в магазина да потърсиш опътване на български. Длъжни са да имат Naughty.
Или пробвай да потърсиш някаква информация в интернет за вашия модел Thinking
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 2
В нета не мога да намера нищо,но ще отида до магазина.А по принцип една сушилна колко време и трябва да изсуши дрехите или зависи от марка и т.н.
Виж целия пост
# 3
Зависи от много неща-марка,програма,количество и вид дрехи и т.н.
Виж целия пост
# 4
ok Hug
Виж целия пост
# 5
     Потърси тук

http://web.kkelectronics.com/instrukcii/Aeg/

    Peace
Виж целия пост
# 6
Мерси помогна ми много,намерих си превода.
Виж целия пост
# 7
Аз също съм с АЕГ пералня със сушилня от около месец.При мен се получава същото,не всеки път дрехите са напълно сухи.Има някаква влага,но си мисля ,че много я пълня newsm78 Случва се, обаче, и да са напълно сухи ,всички дрехи.. ShockedШантава работа.Но като цяло съм много доволна.
Виж целия пост
# 8
аз също съм с такава пералня, но никога не ми се е налагало да ползвам сушилнята, просто като пусна дрехите на на високите обороти излизат почти сухи и са необходими само няколко часа, за да изсъхнат на стайна температура
Виж целия пост
# 9
аз също съм с такава пералня, но никога не ми се е налагало да ползвам сушилнята, просто като пусна дрехите на на високите обороти излизат почти сухи и са необходими само няколко часа, за да изсъхнат на стайна температура
Ами аз най- често ги пускам на 900 оборота и се сушат по 2 часа че и повече,не знам ако ги пускам на 1400 дали няма да си прецакам дрехите.Но ще пробвам,ако е така както казваш би трябвало бързо да ми ги суши.И да те питам   дрехите ти като ги пускаш на 1400 защото това ми е максимума на центрофугата как са ти има ли им нещо не се ли събират.
Виж целия пост
# 10
Аз също съм с АЕГ пералня със сушилня от около месец.При мен се получава същото,не всеки път дрехите са напълно сухи.Има някаква влага,но си мисля ,че много я пълня newsm78 Случва се, обаче, и да са напълно сухи ,всички дрехи.. ShockedШантава работа.Но като цяло съм много доволна.
Ами и аз съм доволна, добре пере и е много безшумна.Само къде се ядосвам че не ги суши както трябва и много бавно.Яд ме е че толко ги върти да ги суши и накрая пак не са сухи и трябва да ги простирам,но ще пробвам на най сините обороти на центрофугата и после ще суша,може би ще  е по добре. newsm78
Виж целия пост
# 11
и моите  се сушат по 2 часа ,но излизат напълно сухи и нямат нужда дори от гладене Peace.Сигурно ги пускаш на програма за лесно гладене,да са по -влажни.
Виж целия пост
# 12
Aми не ги пускам на програма лесно гладене,може би слагам повече дрехи,не знам.На свеки сушилнята ги суши за 40 мин и са напълно сухи затова ми е странно как моята не може да ги изсуши за толкоз много време .Но явно си е така.Аз искам за 30  мин и айде готово а ако може и да не глада  Praynigама не става.Веднъж така ги бях изсушила че не можах да ги изгладя,толкоз бяха смачкани ooooh!
Виж целия пост
# 13
аз имах предвид, че не използвам сушилнята изобщо, защото центрофугата си е добра и на стайна температура всичко изсъхва бързо; разбира се, че използвам оборотите на центрофугата според дрехите - вълна, памук, лен и т.н.
Виж целия пост
# 14
ok. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия