До кой месец от бременността може да се спи по корем?

  • 7 290
  • 49
Искам да ви питам докой месец от бременността може да се спи по корем? На мен това ми е любимото, но вече се притеснявам. Сега съм в третия месец и гледам да се ограничавам.
Виж целия пост
# 1
мисля, че докато ти е комфортно можеш! Peace
Аз винаги съм спяла по корем, но още в самото начало смених позата, тъй като не ми беше удобно!
Виж целия пост
# 2
Докато ти е удобно  Peace Питала съм и ме увериха,че това по никакъв начин не пречи на бебето.
С предната си бременност спях по корем до края на 8-мия месец Crazy В деветия отвреме на време,но леко извита настрани,за удобство.Предполагам зависи и от това и колко е големината на корема  newsm78
Виж целия пост
# 3
Докато ти е удобно. Като започне да ти пречи да спиш по корем сама ще си изместиш позата.
А ти  нямаш ли опит вече?
Виж целия пост
# 4
до началото на 5м. спях,но мек дюшек+малък корем.
Сега мисля да спя нон-стоп така до 3м.,че после ще спирам
Виж целия пост
# 5
Според моята лекарка до 15-16 седмица..
Виж целия пост
# 6
Докато ти е удобно Peace
Виж целия пост
# 7
Не съм чувала да е противопоказно - докато ти е удобно си спи.
Виж целия пост
# 8
Сама ще разбереш! Като започне да ти става неудобно. Казват, че бременната инстиктивно спира да го прави...

Виж целия пост
# 9
Аз от страх  Embarassed спрях в началото , но ти ще видиш до кага ти е удобно.На бебо нищо му няма иначе  Laughing
Виж целия пост
# 10
Аз до 5-тия месец си спях така!Ти сама ще прецениш за себе си - докато се чувстваш комфортно!
Виж целия пост
# 11
И аз много обичам по корем. Като теб също се притеснявах. До към 3-4 месец си спях по корем, но полуобърната /подпирах се с крак/ Ама че се изказах Laughing
Мисля че майката инстинктивно разбира кога вече не трябва да спи така. Но на мен после не ми беше удобно.
Виж целия пост
# 12
Извинявам се,че се намесвам,ама не забелязвате ли, че темата се повтаря на първа страница. ooooh!
Виж целия пост
# 13
Докогато ти е удобно. Бебето и тялото ти сами си показват кога трябва да спреш  Peace
Виж целия пост
# 14
така е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия