Откъде най-изгодно LEGO

  • 4 339
  • 4
Моля ви, ориентирайте ме откъде да взема най-изгодно LEGO. Мисля да взимам влакче на Дупло, което не е никак евтино, и, ако мога да спестя някой и друг лев, ще съм много щастлива.
Онлайн или в магазин - къде е най-изгодно LEGO-то?

Виж целия пост
# 1
Виждала съм Лего в Комсед, но за цените нищо не мога да кажа  Embarassed Но имат доста голям избор  Peace
Виж целия пост
# 2
И аз съм на тема лего - моите мишлета са си поръчали на Дядо Коледа едни ферарита.... Едното тук струва над 130 лв., а по чуждите сайтове излиза около 50 долара! Ще чакам някой да сподели има ли ро-ниски цени някъде, но не ми се вярва Sad. От официалния сайт на лего ми отговориха, че не изпращат до Б-я, жалко!
Виж целия пост
# 3
аз миналата седмица купувах един конструктор дупло. рових, рових, рових, и намерих ето тоя сайт -  http://www.mytoys.de/
повечето цени бяха по-ниски от тези в бг. единствено моят конструктро беше по-скъп  Mr. Green
доставката е 16Е - носят го до врата. дадоха ми код за намаление на доставката до 10Е. който иска - да казва с лс, ще го дам  Peace
така или иначе аз купих легото от магазинчето на славейков. оказа се, че точно тоя конструктор не се внася от година време и никъде в софия не можеше да бъде открит. взех последния брой.
Виж целия пост
# 4
И аз сега поръчах от този сайт лего и наистина са много евтини.В България искат много пари,а аз за 75лв. поръчах лего със 701част.Направоо супер много съм щастлива защото много го търсх и като ми го доставчт ще кажа дали е хубаво. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия