,,,,,,, Болки в областа на кръста,,,,,,,,

  • 1 047
  • 11
Мили мами,откакто родих преди 10 месеца имам страшни болки  около кръста.Имам чувството,че всички органи ми висят,не съм ходила на лекар,когато стана и се раздвижа болката отшумява.През деня не ме боли но заранта e ад.
Виж целия пост
# 1
Скенер,мила-това е което трябва да направиш.Само с него или ЯМР се вижда дали е увреден гръбнака.Иначе джипито най-вероятно ще ти изпише някакви противовъзпалителни и това е.Минала съм по този път-първо болките бяха само сутрин,после продължиха и през деня и така...оказа се че имам дискови хернии.Естествено при тебе може да не е така,но ти препоръчвам вместо да пиеш лекаства първо да си направиш скенер.
Иначе на мен много ми помага хомеопатичното лекарство Спаскуприл.По принцип не съм привърженик на хомеопатията,но моята невроложка ми го препоръча по отзиви от пациенти.
Виж целия пост
# 2
Как роди? Упойка слагана ли ти е в гръбнака? Много ли напълня? Как преобличаш бебето? За да ти е удобно, мястото за преобличане трябва да е достатъчно високо, за да не се навеждаш. Може би се превиваш като кърмиш? Леглото ти удобно ли е? Още 100 въпроса мога да ти задам Simple Smile И аз имах проблем след първото раждане, и си го имам и до днес понякога, но си имам отговори на всичките тези въпроси.
Виж целия пост
# 3
Консултирай се със специалист. Peace
Виж целия пост
# 4
Аз бях така след раждането. По принцип не е зле да те видят на ренген или скенер. НО при мен беше от тежестта на детето и после от допълнителните услилия при отглеждането му. След година болките отшумяха. Мажех с профенид крем
Виж целия пост
# 5
Всъщност много добре ми повлия и това, че в летните месеци вместо на море посещавах балнеоложки курорти. И за детето и за мен беше супер!
Виж целия пост
# 6
Първото лято бяхме на Сандански, После Велинград, Павел баня, Девин, Хисар, Не вярвах, но има ефект
Виж целия пост
# 7
На Павел баня е най-силната вода за ставно-мускулни заболявания, но за дете е скучно и няма балкан. Няма с какво да се развлича то, освен ако е някой кротушко
Виж целия пост
# 8
gold__, не е нужно всяко изречение да пишеш в отделен пост, просто редактирай и допълвай първият! Peace
Виж целия пост
# 9
Сори
Виж целия пост
# 10
...не съм ходила на лекар...
Ачелия, добре е да се консултираш все пак с лекар, как Си с бъбреците, теглото Ти как е имам впредвид да Си сваляла или качвала доста кг напоследък/ по време на бременността колко качи?/? С баткото имала ли Си тоз проблем както сега по време на гледането на Ачелийката? И дано скоро откриеш източника на болката и да я пребориш!
Виж целия пост
# 11
Оф и аз да се оплача от болки в кръста. Малко след като родих започнаха тези болки, а лошото е , че продължават и до днес - т.е. вече цели 2 години. Добре, че не са постоянни, а ми минават за няколко дена и после пак. Не съм ходила на лекар, но вече се замислям за такъв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия