С какво си играят 2-годишните момиченца?

  • 1 497
  • 9
С какво си играят вашите 2-годишни момиченца?

Дъщеря ми скоро ще има рожден ден, а и Коледа наближава и бих искала да събера идеи за подаръци.

За сега играе единствено с колите на батко си.

Кога започват да се заиграват с кукли?
Виж целия пост
# 1
Не знам дали има конкретна възраст, когато децата проявяват интерес към нещо. Спомням си, че много малко, почти никак, не съм играла с кукли. Следвай си детето, каквото му е интересно, това.
Виж целия пост
# 2
Ами аз така и не се заиграх с кукли. Имах много, защото все ми подаряваха кукли.
Така че купувай това, което е интересно на детето. Странно ми е това разделение на подаръци за момичета и момчета.
Моят син ще получи например прахосмукачка за Коледа, понеже постоянно иска да чисти и се опитва да вади истинската от гардероба.
Виж целия пост
# 3
И моята дъщеря все още не играе с кукли.Предпочита пъзели,кубчета,мозайки....и всякакви занимателни игри,че даже и с коли си играе.А с тази http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_105&products_id=2449 играе вече 2 години.
Виж целия пост
# 4
Моята Преси вече започна да се заиграва с кукли,бебета даже си е поръчала дядо коледа да й донесе кукла и крава (естествено вече й купихме комплект бебе с принадлежности и много функции) и скачеща и пееща крава.С коли също доста играе и има вече три на брой. Hug
Виж целия пост
# 5
С всичко, до което се докопат. Затова и трябва да се внимава с безопасността.
Виж целия пост
# 6
Моето е на 3, и вече има 4-5големи кукли, две колички за тях, легло и столче за носене, но определено не играе много с тях. заиграва се ако има с нея и друго момиченце(тогава даже не си дава своите). Предпочита пъзели и книжки, конструктори, и колите и войниците на батко си Wink.
Виж целия пост
# 7
Дъщеря ми играе с кукли. Прави се, че те й задават въпроси и тя им отговаря, така прави и с мен, задава въпроси, а аз да отговарям.
Играе с конструктор, с колите на бати, бута си количката за кукли. За рождният й ден като направи 2 години й взехме количка за кукли, че само буташе на другите деца количките и остана много доволна.
Виж целия пост
# 8
Андреа обича влакове, плюшени жаби, мечета, кучета и прасета. Има всякакви, но тези са й любимите, сутрин задължително водя и жабата на ясла Mr. Green
За именният й ден й купих една железница на Wader - няма такава радост! Подариха й и кухня и не спира да готви и да храни животните.
Много обича да "рисува", да разглежда книжки....
Тя е на 1 год и 10 месеца, не знам след 2 месеца какво ще й е приятно.....
Виж целия пост
# 9
Дъщеря ми е на 2г. и 5м. от около 2 месеца се заиграва с кукли. Облича съблича, приспива, храни, разхожда с количката. Заиграва се с пъзели, оцветява книжки и свири на пиано. За 2-я РД й купихме пианото.
За Коледа сме решили да й вземем кухня и принадлежности за бебе-стол за хранене, легло и кенгуру.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия