БТК-ADSL-доволни ли сте?

  • 753
  • 12
Предстои ми сменяне на доставчика ми,тъй като изобщо не съм доволна от качеството на услугата му.Спряхме се на БТК,но случайно попаднах на един блог,в който доста хора се оплакват и от тях.ttp://www.ivanzhelev.com/blog/2008/01/btc-adsl-2/То е ясно,че навсякъде има проблеми,но само ме притеснява да не са като на стария ми доставчкик.Почти всеки ден им се обаждах по няколко пъти да им съобщавам за проблем,че нямам интернет или че връзката е много бавна.Тегля един филм по 1-2 седмици,а си плащах за 50 мгбитов интернет "уж".Понеже в техния сайт също има филми,които можеш да гледаш онлайн(само за клиентите им),е в последно време това стана невъзможно,поради непрекъснатото сечене на картината.И всеки път като им се обаждах проблема бе в мен. newsm78 Сега от няколко дни нета им се пооправи,доволна съм,но вече подадох заявка за БТК и се чудя дали и там няма да си имам същите ядове.
Как е при вас?
Виж целия пост
# 1
от 3 месеца сме с бтк, поради липса на друг доставчик, много бях стресирана и аз от всичко, което бях прочела, още повече, че нета ми вади хляба, но да чукна на дърво нет сме нямали 3-4 пъти за по няколко часа.  Peace
Виж целия пост
# 2
доволен
Виж целия пост
# 3
недоволна - интернета прекъсва непрекъснато!
Виж целия пост
# 4
Много съм доволна! Никога не съм имала проблеми.
Виж целия пост
# 5
Доволна съм. Не сме имали проблеми.
Виж целия пост
# 6
И аз съм от доволните.
Много рядко сме нямали нет и щом се обадя го оправят.
От няколко години сме с БТК.
Виж целия пост
# 7
От година сме на БТК и никога не съм оставала без Интернет,но напоследък нещо е много бавен,което много ме изнервя.
Ето в момента чакам ли,чакам да се зареди една страница newsm61
Виж целия пост
# 8
много съм доволна Peace
Виж целия пост
# 9
Доволна.
Виж целия пост
# 10
Много!Имам на 3 места, екстра е!
Виж целия пост
# 11
В офиса го ползвам, доволен съм, само дето ъплоуд скоростта е ниска и трудно се прави коефициент на торентите.
Виж целия пост
# 12
Peace Аз също съм от доволните,на месец плащаме около 25лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия