Нещо загадъчно от Swarovski

  • 2 625
  • 27
Нещо загадъчно от Swarovski
Кристален поглед или търсят се лещи с ...?


Някой ако знае от къде, какво и що - да помага  Hug
Виж целия пост
# 1
 Mr. GreenЗапис!
Виж целия пост
# 2
Ееее това няма ли да дращи в окото !?  newsm78
Виж целия пост
# 3
Shocked
Стига бе! Това не съм си и представяла, че може да се измисли!  Laughing
Смятам, ако действително е безопасно, да се жертвам да си сложа лещи в очите...въпреки фобията ми!  Flutter Embarassed
Виж целия пост
# 4
 няма как да е вредно newsm78-..най-вероятно е на принципа на цветна леща-оцветяване по специален на4ин,...
Виж целия пост
# 5
а-а ,супер е !
Виж целия пост
# 6
Е, това вече е идиотско...накрая и г*зовете ще решат, че е "яко" да си кичат с кристали...
Виж целия пост
# 7
Мноого ми харесват. Crazy
Виж целия пост
# 8
Уникално е! Но на каква цена и къде се среща и предлага в България?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
 Shocked Shocked Светещ поглед! Ааа, не искам да срещам такива хора по улиците вечер!
Иначе в сайта на Сваровски няма ли ги?
Виж целия пост
# 10
Не се продават никъде все още, просто дизайнерът им е спечелил второ място в конкурс на Сваровски...Може да почнат да се предлагат за в бъдеще.
Иначе са страшни и определено бих си купила Mr. Green 
Бтв, кристалите  в тъмното едва ли светят, а и са много малки.За тази работа си има истински светещи лещи Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Аз диамантчетата в зъбите трудно преглъщам, а това абурд! Бррр! Камъни в очите!
Виж целия пост
# 12
И на мен. Искам гииии Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Пф, като почнете да се вайкате. Laughing Naughty
Рабира се, че са направени по специален начин, за да не предизвикват дискомфорт или друго. Все пак ще се слагат на очите.
На мен ми харесва и бих си сложила. Никога не съм имала лещи и нямам намерение да си слагам, но заради работата ми, бих си взела такива за някоя и друга снимка . Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Пф, като почнете да се вайкате. Laughing Naughty
Рабира се, че са направени по специален начин, за да не предизвикват дискомфорт или друго. Все пак ще се слагат на очите.



хич даже не се вайкам заради дискомфорта, доста са ми ала-фолк дива, да прощават любителите им
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия