Водите ли децата на Куклен театър?

  • 1 229
  • 17
Ходихме миналата неделя с детето на Куклен театър и честно да си кажа бях приятно изненадана от постановката,куклите,залата,озвучаване.
Детето ми е мъничко ,но реших да пробвам,вярно цялото представление изкара върху раменете ми на конче,но гледаше с интерес.
Отидох доста скептично настроена.мислех,че няма да има хора,че декора и куклите ще са от време оно,но всичко беше доста добре направено.
Имаше поне още 5-6 дечица за възрастта на моето дете.
Харесва ли вашето дете Куклен театър?
Виж целия пост
# 1
Водя го, интересно му е и се забавлява искрено. Много се радвам, че сега и в детската градина имат театрални постановки - не само куклени и малкият е много щастлив.
Виж целия пост
# 2
Водя го от 2 годишен. Мислех си, че няма да стои , но много му харесва. Смятам, че не зависимо,че някои си мислят, че децата им нищо неразбират е хубаво да говодят от малки. То е ясно , че няма да разберат цялата история, но нали така се учат Laughing
Виж целия пост
# 3
Моят син много обича да ходи на театър. Разбира се добре подбирам постановките ...но съм много доволна, че той се оказа театрален фен  Hug
За първа постановка препоръчвам 3 те прасенца  Peace
Виж целия пост
# 4
Да. Харесва им. Много се впечатляват и обичат да ходят.
Виж целия пост
# 5
Не, имам забележки към постановките. Когато открия нещо добро, ще го заведа.
Виж целия пост
# 6
Ходим редовно от много малки, гледали сме всички постановки за момента в 199, в Николай Бинев също - на тези две места ми е най-уютно.

Доволни сме и ще продължаваме да ходим, макар че за момента също сме поспряли, именно защото в детската градина поне 2 пъти месечно им правят.
Виж целия пост
# 7
    Да, водя ги и им харесва.ДОри вече синът ми преразказва историите.                                                                                                               
Виж целия пост
# 8
На 2 годинки и половина е синът ми и засега е гледал куклен театър само в яслата,имат гостуващи артисти  един път на два месеца.С голямо въодушевление разказва за представленията Grinning,скоро смятам да го заведа и на ''истински'' куклен театър.
Виж целия пост
# 9
Водя го, да. Много ми допадат постановките, детето ми също е много доволно, но имам забележки към публиката. Прави ми неприятно впечатление, че се водят деца, които очевидно не знаят как да се държат на подобни места, а също и прекалено малки, които не са дорасли за театър и крещят, реват и поне по 1 път майките/бабите/лелите им ги нарамват и излизат, после пак влизат. Също така - намират се хора, които са си купили и билетчета и все пак сядат на чужди места, не знам защо го правят. Винаги се чува и кашлица, ако е близо до теб - не се чува добре какво казват актьорите. Такива хора ми развалят донякъде преживяването.
Виж целия пост
# 10
Дъщеря ми ходи редовно на куклен театър.
Почти всяка неделя ходи с майка ми.
Виж целия пост
# 11
Големият ми син ходи с майка ми.
Малкият не стои седнал повече от 2 мин  Confused ... А иначе бих искала да го заведа. Най-вероятно за да стои седнал трябва да купя цяла торба с храна  Crazy
Виж целия пост
# 12
Ако имах физическата възможност,бих я завела,но даже и в нашия скапан град няма тетър.Добре,че поне в детската градина има веднъж месечно.
Виж целия пост
# 13
Откакто стана на година и половина, го водя почти всяка седмица.
Виж целия пост
# 14
Дъщеря ми още не сме е водили на куклен театър, но тя е много малка за такива мероприятиа, а сина ми в детската градина има два пъти в месеца и е много впечатлен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия