Рецепти за салати Кенар/Алди?

  • 3 326
  • 2

Всичко почти можеш да си сготвиш, купиш тук или да си поръчаш по интернет, но това е единственото нещо, което ми липсва наистина от българските ястия- сандвичите със салати . Моля да споделите рецептите на тези които са по-нетрадиционни, и по-спецялно ако знаете как се прави пикантната. Благодаря ви предварително.  Hug

Виж целия пост
# 1
Извара или натрошено сирене или и двете се смесват с няколко лъжици кисело мляко и майонеза,добавя се червен пипер,малко черен пипер и брашно от чесън и това е.Не посочвам точни количества,аз винаги си правя по мои вкус,основното е изварата ,а другите съставки както ти харесват.Разбива се до хомогенна смес и се посолява,ако е необходимо.
Виж целия пост
# 2

Всичко почти можеш да си сготвиш, купиш тук или да си поръчаш по интернет, но това е единственото нещо, което ми липсва наистина от българските ястия- сандвичите със салати . Моля да споделите рецептите на тези които са по-нетрадиционни, и по-спецялно ако знаете как се прави пикантната. Благодаря ви предварително.  Hug



 Mr. Green Мислех си, че само аз съм ненормална!
Взимах си винаги един и същ- с кебапче, лютеница, тиквички с кисело мляко и снежанка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия