Седмичен фотошопски конкурс - 05.12 - 12.12

  • 3 158
  • 36
Здравейте!

1.Първата тема за тази седмица е рамка с кита на WaterLO project - Under The Xmas Tree:



Може да го свалите тук - http://waterloproject.blogspot.com/2008/11/waterlo-project-under … xmas-tree_07.html

Имате право да използвате и още два елемента или текстури по ваш избор. Можете да работите с ваша снимка или със подбрана снимка от Интернет!

2.
Втората задача е да се направи коледна/новогодишна картичка с елементи от същия кит, БЕЗ снимка и с надпис по ваш избор. Картичката трябва да има две части - външна (лицева) и вътрешна (това, което се вижда като се отвори). Размери по ваш избор. Форма - вертикална, хоризонтална или квадратна.
Тъй като надписът ще бъде по ваш избор, освен него е позволен само ЕДИН външен елемент.
Всеки може да участва с две произведения.
Успех!

Ето и един пример:
(без надписите outside inside)

Готовите работи се публикуват в нашия сайт за конкурси с пореден номер в тези албуми - Рамка:  http://mamite08.multiply.com/photos/album/56/56
Коледна/новогодишна картичка: http://mamite08.multiply.com/photos/album/63/Photo_Album_2008-12-06_4
username: mamite08
password: mama
Срокът за качване на готовите неща е до петък 12.12 до 20 часа. Гласуване от петък 20 часа до неделя 20 часа.
Имате право да участвате с по две свои рамки. Победителят в категория Рамки има право да избере темата на следващият седмичен конкурс.
Приятна и спорна работа!  bouquet



Виж целия пост
# 1
Пъ първа Peace
Natalyna, много ти благодаря за новия конкурс. Ще гледам да участвам.
Само предложение, щом нямаш време, нека другия победител от категорията Календар измизли втората задача. Само предложение Peace
Виж целия пост
# 2
ОК нямам нищо против - това е даже много добра идея!

mimchence, ако искаш пиши ми на лични условията, за да ги допълня в първия пост!
Виж целия пост
# 3
Наталина меркси за темата! Кита е страхотен.
Виж целия пост
# 4
Един от любимите ми китове. Да видим дали ще сколасам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Благодаря, Наталина  bouquet Много хубав кит Grinning
Виж целия пост
# 6
и аз при вас Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Хм, дайте ми мъничко време да помисля.. Thinking
Виж целия пост
# 8
mimchence, ако не ти хрумне нещо по-интересно, може обработка на снимка /една и съща за всички, но да не е професионална т.е. да има какво да  се пипне по нея/.
Виж целия пост
# 9
Мммм да, ретуш не сме правили от 100 години. Wink
Виж целия пост
# 10
Еее, не се сетих за това. newsm78 Снощи мислих преди да легна, дойдоха ми няколко идеи, но нали има и начинаещи в темичката, та си викам да е нещо, с което и те ще могат да се справят. Слагам и себе си в това число. Mr. Green Ами писах на Наталина, като си прочете съобщението, ще съобщи втората задача. Wink Пък ретушът може да остане за следващия път. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Момичета може да погледнете и вторият конкурс (променх първия пост)!
Лек ден на всички (аз заминавам на работа:() Hug
Виж целия пост
# 12
Записвам се! Кита е страхотен, с много елементи и ще станат интересни и разнообразни рамки!
Ще участвам /дано само котка не ми мине път/
Виж целия пост
# 13
ухааааа имам време другата седмица и мисля да се включа и по двете теми.Благодаря на Наталина и на mimchence  за чудесните задачки
Виж целия пост
# 14
Записче  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия