спонтанен аборт...моля за за съвет!

  • 1 038
  • 6
Преди малко направих спонтанен аборт, кръвоизлив и болки ниско долу / като при болезнен цикъл/. Бременност в 4-5 г.с., която и без друго имах намерение да прекъсвам. Носих дъщеря ми, която е 17 кг, предполагам, че това е причината. Имам съвсем леки болки ниско долу в момента, но ме интересува какви лекарства трябва да пия, за да се изчисти всичко по-добре,  не смятам веднага да ходя на лекар, защото съм сама с детето
Виж целия пост
# 1
Е как така ,не смяташ да ходиш на лекар сега? Ти нали не  си мислиш,че някой ще ти каже какви лекарства да пиеш.Ти сигурна ли си,че си направила спонтанен аборт и си изхвърлила всичко или ....... newsm78 Shocked
Виж целия пост
# 2
Предполагам, че е спонтанен аборт. Почувствах болка ниско долу, режеща, нещо като дърпане, отидох в тоалетната и изтече кръв и нещо като парче...Не се чувствам зле, само лека тежест чувствам в долната част на корема
Виж целия пост
# 3
Задължително отиди на лекар!

Не може да няма на кого да оставиш детето, съпруг, свекърва, майка, приятелка... отивай веднага! Може да се допълнителен кюртаж, тампонада, лекарства! Трябва да се види каква е причината. Може да се наложи да ти направят анти Д-ваксина и други. Последствията за следваща бременност, а и като цяло за организма могат да бъдат много неприятни. Все пак сме в 21 век, а не като прабаба ми да си раждат децата сами у тях и дрън дрън. Ако те е грижа са себи си и околните отивай, за да не съжаляваш!
Виж целия пост
# 4
Най -добрата ми приятелка напряви спонтанен аборт в третия месец миналата седмица, при които загуби едно от децата /бяха близнаци/ и  се наложи допълнителна манипулация ,за отстраняване на другото дете ,защото и то беше мъртво,но все още в корема й. Cry.
Задължително трябва да отидеш на лекар, не знаеш дали е останало нещо от плода ,което може да предизвика проблеми.
Виж целия пост
# 5
tya, много съжалявам за загубата на приятелката ти.  Ще следя състоянието си, засега съм ОК, все едно нищо не е станало / по-точно все едно ми е дошъл цикълът/. Утре ще отида на лекар, че сега съм на село сама с детето.
Виж целия пост
# 6
Отиди още утре да видят дали няма нужда от доизчистване, ако не искаш да оставиш това си дете сираче. Едно натравяне на кръвта никак не е безобидно, да не кажа хич.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия