за майчинството

  • 706
  • 8
Здравейте! Може ли да ми кажете ако сте запознати какво трябва да направя. към кой да се обърна ако не получавам майчинството си вече 6 месеца.Просто работодателят ми не плаща осигуровки на фирмата си и от НОИ не ми превеждат нищо. Не знам вече какво да направя- къде да се оплача. жалба ли да подам. какво ли. Ако има запознати или някой с подобен проблем нека ме посъветват! Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Пускаш жалба в НАП и в Инспекцията по труда
Виж целия пост
# 2
Първо провери в НОИ каква информация имат за теб ....( какво подава ежемесечно работодателя в декл.образец1 ) В зависимост от отговора следва жалба в инспекцията по труда. Да ги проверят .
Виж целия пост
# 3
Много време си чакала. Веднага в инспекцията по труда, ако си сигурна, че не се внасят осигуровки. Аман от такива работодатели!  Tired
Виж целия пост
# 4
Да. проверих и в НОИ и в НАП -със сигурност няма внесени осигуровки.Даже така по същия начин и болничните ми внесе след закъснение оат няколко месеца.Тогава бях пуснала жалба в НОИ.но те не взеха мерки.Звъня му по телефона постоянно-реакция нула-само обещания празни от него и нерви за семейството ни.Просто вече не вярвам. че някога ще получа нещо.За жалост такива са ни законите може би.Плащаш си осигуровки на държавата.но защита няма срещу такива.Да стигнеш до там да си просиш парите които ти се полагат-резил!
Виж целия пост
# 5
Тогава бях пуснала жалба в НОИ.но те не взеха мерки.Звъня му по телефона постоянно-реакция нула-само обещания


Пусни жалба както те съветват и не плюй държавата - държавата сме всички ние, и тези, които спазват законите, и тези, които не ги спазват. Ако си мълчиш никой няма да се промени.
Виж целия пост
# 6
Пусни жалба както те съветват и не плюй държавата - държавата сме всички ние, и тези, които спазват законите, и тези, които не ги спазват. Ако си мълчиш никой няма да се промени.
ти навсякъде ли ще пропагандираш държавата?Ние сме,ама не ние ние решаваме правилата  Wink
Виж целия пост
# 7
След като пуснах жалба първия път и те не взеха под внимание не знам как ще стане и сега.Ходила съм в НОИ всеки месец от тогава. но няма резултат-повдигат рамене и казват. че докато той не плати те нищо не могат да направят.А кой може-тъмна Индия!
Виж целия пост
# 8
След като пуснах жалба първия път и те не взеха под внимание не знам как ще стане и сега.Ходила съм в НОИ всеки месец от тогава. но няма резултат-повдигат рамене и казват. че докато той не плати те нищо не могат да направят.А кой може-тъмна Индия!
жалбата трябва да се пусне в НАП, защото те отговарят за събирането на данъците и осигуровките, Инспекцията по труда също има право да прави проверки и да съставя актове
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия