Филма Звезден прах (Stardust)

  • 2 584
  • 11
Знаете ли филми подобни на Звезден прах - http://shadowdance.info/800Broeve/Br50/movies/stardust_emo.html
Този филм е направо страхотен,нямам думи за да го опиша,фентъзи е  Laughing ,героите си ги бива...гледайте го,няма да съжалявате! И казвайте подобни на Звезден прах филми!  Sunglasses
Виж целия пост
# 1
Никой ли не знае фентъзи филми  Confused
Виж целия пост
# 2
мммм.. фантагиро? Mr. Green
след като гледахме звезден прах, един приятел реагира точно като теб - давай други подобни филми! аз обаче не се сещам. може би шоколад е подобен в някакъв смисъл, нищо, че не е точно фентъзи.
Виж целия пост
# 3
мммм.. фантагиро? Mr. Green
след като гледахме звезден прах, един приятел реагира точно като теб - давай други подобни филми! аз обаче не се сещам. може би шоколад е подобен в някакъв смисъл, нищо, че не е точно фентъзи.
Гледала съм и Фантагиро и Шоколад  Grinning
Виж целия пост
# 4
Ами "Хрониките на Нарния" се сещам като за начало. Мисля, че бяха 2 части.
"Сърцето на дракона" - 2 части май бяха пак.
"Пръстенът на нубелунгите" - много любим мой филм.
"Властелинът на пръстените" - аз съм по фен на книгата ама както и да е.
Ами май това се сещам сега на прима виста.
Виж целия пост
# 5
и аз искам , ама няма , филмът е уникален , незабравим ,не знам с какво може да се сравни , истинска майсторска работа , изтънчено британско чувство за хумор и ирония отвсякъде , остава ни да чакаме следващите филми на Матю Вон

Друг добър филм от миналата година : Enchanted

сега като прочетох съветите - Сърцето на дракона , също много оригинален , втората част бе глупава , но първата си струваше , отидох с досада , и бях приятно изненадана , добре се посмях , пак имаше много ирония и намигване , а моите приятели , които очакваха класическо фентъзи , бяха разочаровани
Последно гледах City of Ember , приятен филм , с добри попадения , но не в търсения от теб стил , все пак препоръчвам

предпоследно гледах - ''Пътуване до центъра на земята'' , обаче него може и да го пропуснеш ,  глупав отвсякъде
Виж целия пост
# 6
Филмът е по едноименната книга на Нийл Геймън, който между другото е много добър писател. Не знам някоя друга от книгите му да е екранизирана толкова зрелищно като Стардъст, въпреки че екразнизации не липсват.
О, как забравих - Mirrormask. http://www.imdb.com/title/tt0366780/. Само че той е с по-друга силистика от Звезден прах.

Аз предпочитам книгите все пак. Вярно че отнемат повече часове за четене, но ти позволяват да си развихриш въображението Simple Smile
Та ако авторката има въображение, не й пречи да чете книги, й препоръчвам още няколко книги на Геймън, излизали на български:

„Никога, никъде, никой“, ИК „Прозорец“, С. (оригинално заглавие Neverwhere) - има някаква екразнизация по това, обаче книгата е прекрасна!

„Коралайн“, ИК „Бард“, С., 2003 (оригинално заглавие Coraline)

„Добри поличби“ (в съавторство с Тери Пратчет), ИК „Прозорец“, С. (оригинално заглавие Good Omens)

Ми това е. Знам, че сме в подфорум телевизия и кино и моля за извинение, ако е неподходящо да рекламирам книги тук  Grinning

Виж целия пост
# 7
аз 1во гледах филма, после прочетох книгата. смея да кажа, че са много различни и определено филмът е по-приказно и романтично направен. докато книжката на места е грубичка и иронична. просто не могат да се сравнят.
Виж целия пост
# 8
Да, така е, abs. Аз първо четох книгата и после изчаках няколко месеца преди да гледам филма. Така се насладих максимално и на двете Simple Smile Ако бях гледала филма веднага след като прочетох книгата, много щях да се разочаровам. И двете си имат своя чар, въпреки разликите.
Виж целия пост
# 9
"Пръстенът на нубелунгите" - много любим мой филм.
Този нещо не мога да го намеря  newsm78
Виж целия пост
# 10
Пробвай с нИбелунгите
Виж целия пост
# 11
"Уилоу", "Ерагон"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия