Искам такава елха

  • 1 772
  • 10


Доколкото виждам има сребристи играчки и черни, бели, но не знам къде мога да купя бяла елха и черни играчки. newsm78
Виж целия пост
# 1
днес гледах в бриколажа - пловдив - и бяла елха и черни ирачки - бяха в отдела за осветление - май са с лампички. - честно казано малко зловещо ми изглеждаха
Виж целия пост
# 2
В Бриколаж и в Практикер гледах...има и елхи /бели/ и играчки, черни панделки със сребро и всякакви
шукарийки в черно
Много ме грабнаха и мен черните играчки, заглеждах и черните елхи  Embarassed
В крайна сметка не събрах смелост да си купя.
Нещо съм в тъмен период, превръщам се в Мортиша  Wink
Виж целия пост
# 3
На мен ми харесват черните играчки понеже са различни и нестандартни. Мисля, че в комбинация с такъв вид лампички елхата все пак изглежда наистина много добре.
Тогава ще ходим на шопинг в Бриколаж или Практикер. Peace  bouquet
Виж целия пост
# 4
Бриколаж  Peace
И аз ги загледах, обаче си имам зеленка елха и не взех.
Но определено ми хареса бялата елха.
Виж целия пост
# 5
И аз видях в Бриколажа. Много фешън, ама една такава призрачна ми е. На подобна елха предпочитам да се радвам от разтояние, не я искам вкъщи.  Grinning
Виж целия пост
# 6
Елхата от първата снимка е много хубава .Изглежда ми по-скоро направена от световоди , които провеждат светлината на лампичките, отколкото бяла newsm78
Виж целия пост
# 7
На мен ми изглежда като нарисувана.
Нещо не ми е истинска.
Да  не си я свалила от някоя детска книжка??? Mr. Green
Виж целия пост
# 8
В момента продават елхи и играчки навсякъде, всякакви. Купуваш си от Метро, Практикер или Бриколаж и си имаш! Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
На подобна елха предпочитам да се радвам от разтояние, не я искам вкъщи.  Grinning
И аз така-харесва ми много,но нямам кураж да внеса подобно нещо в дома си.
Виж целия пост
# 10
В Бриколаж има такива елхи и играчки. Едно от момичетата беше постнало подобна елха в темата за Коледна украса. При нея се беше получило много стилно , но както казаха и другите доста призрачно  Mr. Green Хъхъ и голямо увиване ще падне с тия лампички.  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия