БОЛЕЗНЕНИ БОЛКИ В ГЪРДИТЕ

  • 1 557
  • 27
Момичета,много се извинявам за новата тема,но не можах да открия информацията ,която ме интересува,въпросът ми е  бременна съм в 8 гестационна седмица и от 1 ноември ,повече от месец имам болки в гърдите ,а от известно време имам и сърбежи,моля отговорете ми до кой месец продължават тези болки
благодаря предварително!!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
ох това съпровожда цялата бременост-гърдите стават по-големи..а след раждането......пак същата работа/докато кърмех/, но се свиква.Поне при мен, може би при другите е нямало болка.
Виж целия пост
# 2
аз имах такива болки до 4 я месец.

При всеки е различно за болките.Мажи си гърдите,за да не те сърбят и да нямаш стрии
Виж целия пост
# 3
индивидуално е
Виж целия пост
# 4
много ви благодаря на всички за отговорите,а вие на мнение ли сте ,че продуктите на мустела за добри,защото вече трябва да си купувам  Simple Smile  нещо за мазане
Виж целия пост
# 5
Индивидуално е това за продуктите. Всяка кожа е различна и ако при един действа добре, при други не помага или предизвиква дори алергии. Моят съвет е да си вземеш мострички на продуктите, на които си се спряла и като ги сравниш да избереш това, което е най-подходящо за теб. Леко бременеене
Виж целия пост
# 6
Адски неприятен ми беше този момент. При мен премина може би към края на трети месец.
Различните марки козметика действат при всеки различно, а при някои дори не действат. Аз не успях да се спася от стриите.  Sad
Виж целия пост
# 7
Аз се мажа с Мама Дона на Чико.Засега съм доволна,но все пак е рано да се каже.

tani4ka___ ,пробвай различни мазила и ще намериш твоето.Важното е да се се мажеш
Виж целия пост
# 8
Аз ползвах продуктите на Мустела и съм доволна, също ползвах и продукти на чико - мама дона Hug
Лека бременност ти пожелавам!
Виж целия пост
# 9
аз имах такива болки до скоро.
Виж целия пост
# 10
Мустела ползвам за бебето, много е добра, предполагам, че и за бременни нещата са добри.
Виж целия пост
# 11
Напрежение в гърдите имах само в начална бременност, т.е. до началото на 3ти месец. Сърбежи по кожата имах през цялата бременност. Гърдите ми нараснаха значително и ме сърбеше при разтягането на кожата. Поне този път не получих стрии.
Виж целия пост
# 12
Едно от неразположенията по време на бременност.
Няма нищо тревожно, ще отмине.
  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз имам същия проблем и да те "успокоя" така ще е до края. От началото когато разбрах че съм бременна, до ден днесшен си ме болят и сърбят. Сърбежа го премахвам като се мажа, но болката и напрежението си остават. Споко и лека бремемнност  Hug
Виж целия пост
# 14
Аз имам същия проблем и да те "успокоя" така ще е до края.
Не е гаранция,че и при нея ще е така.При всеки е издивидуално,както са споменали някои момичета вече.
Аз например имах напрежение в гърдите само 2 седмици в самото начало преди да си направя теста.Сърбеж имах след раждането,когато ми слезе млякото и то само за няколко дена. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия